Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Trzy osoby, w tym dwoje dzieci, ranne po dachowaniu i uderzeniu w budynek samochodu osobowego
~~bazyliszek niezalogowany
5 sierpnia 2022r. o 6:30
~~Pirat drogowy napisał(a): Nie wiemy co bylo przyczyną,ale napeeno szkoda dzieci i ich przezyc z tym związanych. Przyczyn wiele, blacha sie wyklepie, zdrowie najwazniejsze i wogole to trzeba uważać gdzie sie mieszka najwidoczniej
jak to Qurwa mam uważać gdzie mieszkam ? bo co ?samochód wpadnie mi do pokoju? bandyterka samochodowa zapiernicza ponad własne siły i tego skutki mordują rżną na potęge w tym roku więcej trópów na drogach nisz w zeszłym a mandaty podnieśli w górę to też nie pomaga ,jak widzę barany ja 50 w zabudowanym , a on jeden z drugim wyprzedza jeszcze na trzeciego tragedia ,, niewyedukowani imbecyle
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielony Powojnik niezalogowany
5 sierpnia 2022r. o 13:29
Panie gadają przez telefon podczas jazdy, jedzą lody, uspakajają dzieci nie uważają zwłaszcza na skrzyżowaniach, spieszą się. Nie mówię że jest to domeną Pań, Panowe zwłaszcza młodzi popełniają o wiele większe wykroczenia. Krótko mówiąc są nie douczeni. Dużo jest pojazdów w Bolesławcu z literką L, obserwując niektórych instruktorów to się zastanawiam kto im dał uprawnienia do nauki jazdy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza