Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Ryszard Kawka złożył ślubowanie i objął urząd wójta gminy Gromadka
~~Jasnoniebieski Kleome niezalogowany
11 sierpnia 2022r. o 9:39
~~Szarobury Jałowiec napisał(a): ~~Konopny Wilec napisał(a): Ktoś napisał: ~~Smolista Metasekwoja napisał(a): Kilka spostrzeżeń :
1. Pan Kawka ma kredyt zaufania i zobaczymy jak będzie ale prosze nie przypisywać sobie czegoś co jest już w toku i nie jest Pana zasługą. Bo w przemowie wybrzmiało że kupi Pan gimbusa ,wuko oraz wybuduje drogi w 7 miejscowościach. Na to gmina dostała już dofinansowanie i projekty są w toku i żadna to Pana zasługa.
2.Co robił Pan Roman w miejscu gdzie siedzą władze gminy lub np. marszałek itp???To tylko prezydent Bolesławca i bardzo słabo to wyglądało( chyba ze to prawdziwy szef teraz)
3. Dziękowanie za wsparcie sekretarzowi za wielkie wsparcie jest słabe bo pokazuje że urzednik który powinien stwarzać pozory bezstronności tego nie robił. Słabe to.
4. Pan Panie Wójcie na razie robi pozytywne wrażenie i oby był Pan dobrym włodarzem.
5. Zachowanie Pana Hałki poniżej krytyki bo prawdziwego faceta poznaje się też po tym że potrafi przegrać i pożegnać się z honorem.

Z tego co wiem, a wiem dobrze, to nie został nawet zaproszony, dlatego go nie było. Tyle w temacie
Pan Halka sprawowal do wczoraj urząd i zadnego zaproszenia nie potrzebowal
Czerwoni nie chcą Polaków na swoich imprezach
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Und niezalogowany
11 sierpnia 2022r. o 10:10
~~Jasnoniebieski Kleome napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Szarobury Jałowiec napisał(a): ~~Konopny Wilec napisał(a): Ktoś napisał: ~~Smolista Metasekwoja napisał(a): Kilka spostrzeżeń :
1. Pan Kawka ma kredyt zaufania i zobaczymy jak będzie ale prosze nie przypisywać sobie czegoś co jest już w toku i nie jest Pana zasługą. Bo w przemowie wybrzmiało że kupi Pan gimbusa ,wuko oraz wybuduje drogi w 7 miejscowościach. Na to gmina dostała już dofinansowanie i projekty są w toku i żadna to Pana zasługa.
2.Co robił Pan Roman w miejscu gdzie siedzą władze gminy lub np. marszałek itp???To tylko prezydent Bolesławca i bardzo słabo to wyglądało( chyba ze to prawdziwy szef teraz)
3. Dziękowanie za wsparcie sekretarzowi za wielkie wsparcie jest słabe bo pokazuje że urzednik który powinien stwarzać pozory bezstronności tego nie robił. Słabe to.
4. Pan Panie Wójcie na razie robi pozytywne wrażenie i oby był Pan dobrym włodarzem.
5. Zachowanie Pana Hałki poniżej krytyki bo prawdziwego faceta poznaje się też po tym że potrafi przegrać i pożegnać się z honorem.

Z tego co wiem, a wiem dobrze, to nie został nawet zaproszony, dlatego go nie było. Tyle w temacie
Pan Halka sprawowal do wczoraj urząd i zadnego zaproszenia nie potrzebowal
Czerwoni nie chcą Polaków na swoich imprezach


Nie mogę się pozbierać po tej katastrofie ,szkoda mi moich dzieci , płaczą patrząc na zdjęcie z Patrykiem .Cyrk także znikł , jak żyć ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Krystyna niezalogowany
11 sierpnia 2022r. o 10:49
~~Und napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Jasnoniebieski Kleome napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Szarobury Jałowiec napisał(a): ~~Konopny Wilec napisał(a): Ktoś napisał: ~~Smolista Metasekwoja napisał(a): Kilka spostrzeżeń :
1. Pan Kawka ma kredyt zaufania i zobaczymy jak będzie ale prosze nie przypisywać sobie czegoś co jest już w toku i nie jest Pana zasługą. Bo w przemowie wybrzmiało że kupi Pan gimbusa ,wuko oraz wybuduje drogi w 7 miejscowościach. Na to gmina dostała już dofinansowanie i projekty są w toku i żadna to Pana zasługa.
2.Co robił Pan Roman w miejscu gdzie siedzą władze gminy lub np. marszałek itp???To tylko prezydent Bolesławca i bardzo słabo to wyglądało( chyba ze to prawdziwy szef teraz)
3. Dziękowanie za wsparcie sekretarzowi za wielkie wsparcie jest słabe bo pokazuje że urzednik który powinien stwarzać pozory bezstronności tego nie robił. Słabe to.
4. Pan Panie Wójcie na razie robi pozytywne wrażenie i oby był Pan dobrym włodarzem.
5. Zachowanie Pana Hałki poniżej krytyki bo prawdziwego faceta poznaje się też po tym że potrafi przegrać i pożegnać się z honorem.

Z tego co wiem, a wiem dobrze, to nie został nawet zaproszony, dlatego go nie było. Tyle w temacie
Pan Halka sprawowal do wczoraj urząd i zadnego zaproszenia nie potrzebowal
Czerwoni nie chcą Polaków na swoich imprezach

Nie mogę się pozbierać po tej katastrofie ,szkoda mi moich dzieci , płaczą patrząc na zdjęcie z Patrykiem .Cyrk także znikł , jak żyć ?

A ty ile masz dzieci? Wczoraj takie bzdury pisałeś o kłamstwach i rodzin sie czepiales? Skąd jesteś und? Przeproś ludzi za takie zachowanie. Każdy ma prawo wyrazić swoją opinie i nie cZepia sie bliskich innych.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Und niezalogowany
11 sierpnia 2022r. o 11:57
~~Krystyna napisał(a):
Ktoś napisał:
A ty ile masz dzieci? Wczoraj takie bzdury pisałeś o kłamstwach i rodzin sie czepiales? Skąd jesteś und? Przeproś ludzi za takie zachowanie. Każdy ma prawo wyrazić swoją opinie i nie cZepia sie bliskich innych.


Jestem z Gromadki , mam 2 dzieci .
Pamiętam jak w cyrku w Bolesławcu nasze dzieci robiły zdjęcie z Piotrkiem i Natalią.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Krystyna niezalogowany
11 sierpnia 2022r. o 12:09
~~Und napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Krystyna napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał:
A ty ile masz dzieci? Wczoraj takie bzdury pisałeś o kłamstwach i rodzin sie czepiales? Skąd jesteś und? Przeproś ludzi za takie zachowanie. Każdy ma prawo wyrazić swoją opinie i nie cZepia sie bliskich innych.


Jestem z Gromadki , mam 2 dzieci .
Pamiętam jak w cyrku w Bolesławcu nasze dzieci robiły zdjęcie z Piotrkiem i Natalią.


To fajnie. Cieszę się z sąsiadów. Tylko nie pisz tak nieładnie o innych. Sam masz dzieci i rodziców i nie chciałbyś aby ktoś tak pisał o innych jak Ty. Albo o Tobie. To ma być kulturalne formum.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~u niezalogowany
11 sierpnia 2022r. o 12:27
Oczywiście Krysiu ,cieszę się jak mużrzyn blaszką
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Don Vito niezalogowany
11 sierpnia 2022r. o 12:40
~~u napisał(a): Oczywiście Krysiu ,cieszę się jak mużrzyn blaszką

Ktoś tu ma dobrze namieszane w bani.
Murzyn nie masz się z czego cieszyć, chyba tylko ze swojej głupoty.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~u niezalogowany
11 sierpnia 2022r. o 12:42
Hałka zajął w tych wyborach 2 miejsce , to będzie zastępcą p.Kawki ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
REKLAMAMrowka zaprasza