Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Nowy most na Bobrze coraz bliżej
~~J PIS niezalogowany
14 sierpnia 2022r. o 12:36
~~Zielona Jagoda napisał(a): PiS realizuje obietnicę a PO zwąchali się z czerwonymi pająkami i okradali ludzi


A co teraz xuju robią PIsowcy, ja już wszystkie oszczędności które trzymałem na czarną godzinę wydałem na obecną drożyznę
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudy Krwawnik niezalogowany
14 sierpnia 2022r. o 13:01
~~J PIS napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Zielona Jagoda napisał(a): PiS realizuje obietnicę a PO zwąchali się z czerwonymi pająkami i okradali ludzi


A co teraz xuju robią PIsowcy, ja już wszystkie oszczędności które trzymałem na czarną godzinę wydałem na obecną drożyznę

To nie żryj tyle.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~a to gnida niezalogowany
14 sierpnia 2022r. o 13:10
~~Rudy Krwawnik napisał(a):
Ktoś napisał: ~~J PIS napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Zielona Jagoda napisał(a): PiS realizuje obietnicę a PO zwąchali się z czerwonymi pająkami i okradali ludzi


A co teraz xuju robią PIsowcy, ja już wszystkie oszczędności które trzymałem na czarną godzinę wydałem na obecną drożyznę
To nie żryj tyle.



Obyś raka przełyku dostał i nie mógł przełknąć ani okruszka gadzie .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarobiała Porzeczka niezalogowany
14 sierpnia 2022r. o 13:57
oto życzenia na dobrą niedzielę
zdrowie niech będzie z WAMI
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Malkon niezalogowany
14 sierpnia 2022r. o 15:20
~~Szarobiała Porzeczka napisał(a): oto życzenia na dobrą niedzielę
zdrowie niech będzie z WAMI

Raczej rozum niech będzie z Wami
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoszary Tytoń niezalogowany
14 sierpnia 2022r. o 15:22
~~Malkon napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Szarobiała Porzeczka napisał(a): oto życzenia na dobrą niedzielę
zdrowie niech będzie z WAMI

Raczej rozum niech będzie z Wami


Tak nam dopomusz buk, w 3 jedyny
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Morelowa Magnolia niezalogowany
14 sierpnia 2022r. o 15:39
~~J PIS napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Zielona Jagoda napisał(a): PiS realizuje obietnicę a PO zwąchali się z czerwonymi pająkami i okradali ludzi


A co teraz xuju robią PIsowcy, ja już wszystkie oszczędności które trzymałem na czarną godzinę wydałem na obecną drożyznę

Idi na ....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~arek niezalogowany
14 sierpnia 2022r. o 20:51
Ten nowy most jest "coraz bliżej" ...jak raport Maciarewicza. Blisko, blisko, coraz bliżej a horyzont i tak się przesuwa.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.