Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Solidarność - dzieje grzechu

14240
M21W2
17 sierpnia 2022r. o 15:25
~~dubler M napisał(a): M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~M21W2 napisał(a): 17 sierpnia 1980r. przedstawiono 21 postulatów MKS.
Wszystkie my zrealizowali z nadwyżką .



Miałem się w tym temacie nie wypowiadać , Pan M dubler Horusa robi jemu konkurencję , ale Tobie mój dublerze , odpowiem , nie kompromituj się .
Postulaty zostały skierowane przez strajkujących stoczniowców do przedstawicieli władzy ludowej którzy podpisując się
pod nimi przyjęli je do realizacji , realizację postulatów rozpoczęli w nocy z 12/13 grudnia 1981r .
Realizowała je zbrodnicza organizacja WRON pod przywództwem sług moskiewskich Jaruzelskiego i Kiszczaka .
Pozdrawiam dublera .



I co Lucjanie ,wszystkie zrealizowane,Tusk nie przeszkadzał?



Tusk był gdańskim działaczem Solidarności , tego też nie wiesz ? .
Powtarzam kolejnemu , POSTULATY PODPISAŁ JAGIELSKI , ZREALIZOWAŁ JARUZELSKI , WAŁĘSA I TUSK W NAGRODĘ POCHOWALI JEGO Z HONOWRAMI NA POWĄZKACH .



Dopisane 17.08.2022r. o godz. 15:17:

Horus napisał(a):
Ktoś napisał: M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~M21W2 napisał(a): .



Miałem się w tym temacie nie wypowiadać , Pan M dubler Horusa robi jemu konkurencję
Pozdrawiam dublera .

a to ciekawe ...bo i ja miałem ''olać '' ten temat bo jest po prostu marną kopią mojego tematu o ''fenomenie'' ;D

konkurencja jak ORMO...
wiecznie czuwa...;D



Po raz pierwszy zgadzam się z TOBĄ .



Dopisane 17.08.2022r. o godz. 15:23:

~~DUBLER L Z napisał(a): M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~M21W2 napisał(a): 17 sierpnia 1980r. przedstawiono 21 postulatów MKS.
Wszystkie my zrealizowali z nadwyżką .



Miałem się w tym temacie nie wypowiadać , Pan M dubler Horusa robi jemu konkurencję , ale Tobie mój dublerze , odpowiem , nie kompromituj się .
Postulaty zostały skierowane przez strajkujących stoczniowców do przedstawicieli władzy ludowej którzy podpisując się
pod nimi przyjęli je do realizacji , realizację postulatów rozpoczęli w nocy z 12/13 grudnia 1981r .
Realizowała je zbrodnicza organizacja WRON pod przywództwem sług moskiewskich Jaruzelskiego i Kiszczaka .
Pozdrawiam dublera .

No i co panie związkowiec. Co było potem? Polska mlekiem i miodem spłynęła a Polacy w szambie po szyje ?



Polska potem spłynęła krwią Górników Wujka , około 100 działaczy Solidarności , kilku księży w tym brutalny mord
Jerzego Popiełuszki .



Dopisane 17.08.2022r. o godz. 15:25:

PS . w 1983 roku Solidarność została zdelegalizowana .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Delegalizatornia niezalogowany
17 sierpnia 2022r. o 15:50
Jaruzel zamknął te niby związki. Oni tylko strajkować umieli.Gospodarka to praca nie strajki.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
17 sierpnia 2022r. o 15:55
~~Delegalizatornia napisał(a): Jaruzel zamknął te niby związki. Oni tylko strajkować umieli.Gospodarka to praca nie strajki.



A więc życzę Tobie powrotu do czasów PRL , władzy komunistów , mogą być jak było przywiezieni z ZSRR i oby nikt
nie szukał sposobu obalenia Twojej władzy .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Panie Lucjan niezalogowany
17 sierpnia 2022r. o 15:55
Napisz pan jak jest dzisiaj. Przewodniczący służy do mszy i prezesowi do trzymania parasolki.Gdzie te związki jak ceny węgla poszybowały ?Gdzie ten węgiel na którym ponoć Polska stoi ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~M21W2 niezalogowany
17 sierpnia 2022r. o 16:03
~~Panie Lucjan napisał(a): Napisz pan jak jest dzisiaj. Przewodniczący służy do mszy i prezesowi do trzymania parasolki.Gdzie te związki jak ceny węgla poszybowały ?Gdzie ten węgiel na którym ponoć Polska stoi ?



Tusk wszystko ukradł .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
17 sierpnia 2022r. o 16:12
~~Panie Lucjan napisał(a): Napisz pan jak jest dzisiaj. Przewodniczący służy do mszy i prezesowi do trzymania parasolki.Gdzie te związki jak ceny węgla poszybowały ?Gdzie ten węgiel na którym ponoć Polska stoi ?


Na to niech Pan odpowie sobie sam , jak dyskutować z człowiekiem który chce dyktować co może przewodniczący czego
nie , jak trzymał parasol nie był przewodniczącym tylko już członkiem PiS .
Proszę zapoznać się z polityką wielu poprzednich rządów i UE w temacie węgla i paktu klimatycznego , jest szansa że nie
będzie musiał Pan zadawać pytań .



Dopisane 17.08.2022r. o godz. 16:12:

~~M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Panie Lucjan napisał(a): Napisz pan jak jest dzisiaj. Przewodniczący służy do mszy i prezesowi do trzymania parasolki.Gdzie te związki jak ceny węgla poszybowały ?Gdzie ten węgiel na którym ponoć Polska stoi ?



Tusk wszystko ukradł .



Tak za PO traktowano górników protestujących przeciwko zamykaniu kopalń .


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jak to w życiu bywa niezalogowany
17 sierpnia 2022r. o 16:16
Bardzo ciekawy ten egoista Donald Tusk , dzisiaj przejmuje się bardzo
katastrofą ekologiczną i śniętymi rybami .
Żąda rzetelnego śledztwa oraz dymisji urzędników ……
PO katastrofie , w której zginął polski prezydent oraz 95 towarzyszących mu osób
, nie przejął się aż tak bardzo , oddając śledztwo w kacapskie łapy……
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~elektrownia Ostrołęka niezalogowany
17 sierpnia 2022r. o 16:16
milicja przed domem dziada.

&ab_channel=OnetNews

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.