Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Solidarność - dzieje grzechu

~~Cnotliwi niezalogowany
17 sierpnia 2022r. o 6:25
Solidarność nie grzeszy . Jest rozmodlona .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~M21W2 niezalogowany
17 sierpnia 2022r. o 9:37
17 sierpnia 1980r. przedstawiono 21 postulatów MKS.
Wszystkie my zrealizowali z nadwyżką .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
17 sierpnia 2022r. o 13:43
nadal się zastanawiam czy pisać o ''kolebce'' i o tym jak upadała...;D
pisać...nie pisać ...pisać...nie pisać ...na kogo padnie na tego bęc...;D

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
17 sierpnia 2022r. o 13:56
~~M21W2 napisał(a): 17 sierpnia 1980r. przedstawiono 21 postulatów MKS.
Wszystkie my zrealizowali z nadwyżką .



Miałem się w tym temacie nie wypowiadać , Pan M dubler Horusa robi jemu konkurencję , ale Tobie mój dublerze , odpowiem , nie kompromituj się .
Postulaty zostały skierowane przez strajkujących stoczniowców do przedstawicieli władzy ludowej którzy podpisując się
pod nimi przyjęli je do realizacji , realizację postulatów rozpoczęli w nocy z 12/13 grudnia 1981r .
Realizowała je zbrodnicza organizacja WRON pod przywództwem sług moskiewskich Jaruzelskiego i Kiszczaka .
Pozdrawiam dublera .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~dubler M niezalogowany
17 sierpnia 2022r. o 14:16
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~M21W2 napisał(a): 17 sierpnia 1980r. przedstawiono 21 postulatów MKS.
Wszystkie my zrealizowali z nadwyżką .



Miałem się w tym temacie nie wypowiadać , Pan M dubler Horusa robi jemu konkurencję , ale Tobie mój dublerze , odpowiem , nie kompromituj się .
Postulaty zostały skierowane przez strajkujących stoczniowców do przedstawicieli władzy ludowej którzy podpisując się
pod nimi przyjęli je do realizacji , realizację postulatów rozpoczęli w nocy z 12/13 grudnia 1981r .
Realizowała je zbrodnicza organizacja WRON pod przywództwem sług moskiewskich Jaruzelskiego i Kiszczaka .
Pozdrawiam dublera .



I co Lucjanie ,wszystkie zrealizowane,Tusk nie przeszkadzał?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
17 sierpnia 2022r. o 14:23
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~M21W2 napisał(a): .



Miałem się w tym temacie nie wypowiadać , Pan M dubler Horusa robi jemu konkurencję
Pozdrawiam dublera .

a to ciekawe ...bo i ja miałem ''olać '' ten temat bo jest po prostu marną kopią mojego tematu o ''fenomenie'' ;D

konkurencja jak ORMO...
wiecznie czuwa...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Chi chi niezalogowany
17 sierpnia 2022r. o 15:00
ORMO czuwa ORMO śledzi reszta siedzi.
Horus czuwa Horus Śledzi reszta bredzi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~DUBLER L Z niezalogowany
17 sierpnia 2022r. o 15:08
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~M21W2 napisał(a): 17 sierpnia 1980r. przedstawiono 21 postulatów MKS.
Wszystkie my zrealizowali z nadwyżką .



Miałem się w tym temacie nie wypowiadać , Pan M dubler Horusa robi jemu konkurencję , ale Tobie mój dublerze , odpowiem , nie kompromituj się .
Postulaty zostały skierowane przez strajkujących stoczniowców do przedstawicieli władzy ludowej którzy podpisując się
pod nimi przyjęli je do realizacji , realizację postulatów rozpoczęli w nocy z 12/13 grudnia 1981r .
Realizowała je zbrodnicza organizacja WRON pod przywództwem sług moskiewskich Jaruzelskiego i Kiszczaka .
Pozdrawiam dublera .

No i co panie związkowiec. Co było potem? Polska mlekiem i miodem spłynęła a Polacy w szambie po szyje ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMAMrowka zaprasza