Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Obecność radnych w Ceramicznej Paradzie obowiązkowa? - Nie dla mnie - mówi radny Małkowski.
~~Jasnoczerwona Lobelia niezalogowany
17 sierpnia 2022r. o 12:11
~~Groszkowa Lepnica napisał(a): Panie Małkowski oszczędź Pan wstydu po to wybrano Pana na Radnego, żeby Pan ich reprezentował nie tylko na rodzie miasta i na innych rautach ale także na wiecach i paradach jeżeli Pan uważna,że Przewodniczący Rady nie jest Pana wyrocznią to nich Pan odda mandat radnego. Wtedy nie będzie Pan maił obowiązków.

Oddac mandat to powinien inny radny,wstyd dalej kase z ratusza pobiera
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~po 1 mieszkańcy niezalogowany
17 sierpnia 2022r. o 12:14
~~Piotr napisał(a): Dlaczego mamy jeszcze takich dziwnych radnych jak kontrowersyjny ,, pan ,, z artykułu. Zastanówmy się przy najbliższych wyborach.


Oj zastanowimy się , objecuję ci to.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Różowy Mniszek niezalogowany
17 sierpnia 2022r. o 12:34
~~po 1 mieszkańcy napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Piotr napisał(a): Dlaczego mamy jeszcze takich dziwnych radnych jak kontrowersyjny ,, pan ,, z artykułu. Zastanówmy się przy najbliższych wyborach.


Oj zastanowimy się , objecuję ci to.


To prawda, warto się pochylić z troską nad obecnością w Radzie Miejskiej takiego szefa rady :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Białawy Lilak niezalogowany
17 sierpnia 2022r. o 16:45
Pan Małkowski udowodnił swoim głosowaniem na ostatniej sesji jaki ma stosunek do prawa stanowionego przez Radę Miasta. też pokazał że ważne jest partyjne głosowanie niż prawo.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielona Szałwia niezalogowany
17 sierpnia 2022r. o 18:10
~~Białawy Lilak napisał(a): Pan Małkowski udowodnił swoim głosowaniem na ostatniej sesji jaki ma stosunek do prawa stanowionego przez Radę Miasta. też pokazał że ważne jest partyjne głosowanie niż prawo.


O, kolejny klakier ratusza pluje zza węgła. W twarz mu tego nie powiesz, bo jak tu mówić nieprawdę w oczy, co nie?. :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~liczyrzepa niezalogowany
18 sierpnia 2022r. o 8:14
Sprawdziłem: W ostatnich wyborach na radnego Pokładek 131 głosów, Małkowski 551 głosów - drugi lub trzeci wynik w Radzie. Pokładek nie zostałby nawet radnym, gdyby Roman nie zrezygnował z radnego wskutek wyboru na Prezydenta.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~po 1 mieszkańcy niezalogowany
18 sierpnia 2022r. o 8:17
~~liczyrzepa napisał(a): Sprawdziłem: W ostatnich wyborach na radnego Pokładek 131 głosów, Małkowski 551 głosów - drugi lub trzeci wynik w Radzie. Pokładek nie zostałby nawet radnym, gdyby Roman nie zrezygnował z radnego wskutek wyboru na Prezydenta.


Pogonimy starych dziadów w następnych wyborach ,i nawet 1000 ławek nie pomoże.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~liczyrzepa niezalogowany
18 sierpnia 2022r. o 8:22
Jeszcze dodam, przy okazji, że wyborach na prezydenta Małkowski zdobył 4452. Wszystko jasne zatem dlaczego jest tak zwalczany przez to towarzystwo.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza