Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Fioletowa woda w Kwisie
~~Ana niezalogowany
17 sierpnia 2022r. o 13:26
Problem zanieczyszczonej wody dotyczy również Bolesławca. Woda jest mętna, czasami ma nieprzyjemny zapach. Dzisiaj z kranu leciała żółta woda. Podczas gotowania zbiera się osad. To nie jest tylko moje spostrzeżenie ale też wielu znajomych, którzy twierdzą że to nie jest ta woda która kiedyś tak reklamowano. Problem zgłaszałam do wodociągów i administracji Spółdzielni Mieszkaniowej oraz Sanepidu. Poinformowano mnie ze woda jest w porządku
Nie wiem jakie normy zanieczyszczenia wody są dopuszczalne. Co dalej?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
17 sierpnia 2022r. o 13:55
poinformowano i basta...
kto poinformował ?
prezes wodociągów któremu wyniki badań przesłał prezes sanepidu...

i już jestem spokojniejszy...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~piso-uje niezalogowany
17 sierpnia 2022r. o 21:36
https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/katastrofa-pis-na-odrze-pokazujemy-wodny-uklad-obozu-wladzy/6jzyqv6,79cfc278

bandyci, złodzieje i kłamcy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Świętoszów niezalogowany
18 sierpnia 2022r. o 20:41
Proponuję osobą które widzą takie rury poprostu je za wszelką cenę zatkać czymkolwiek byle szczelnie i czekać na efekty w końcu ktoś się zgłosi że odpływ mu nie działa i w jakimś hotelu itd zacznie wybijać wtedy będzie wiadomo kto winowajcą
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.