Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
BolecFORUM Nowy temat

Polska odmiana szarańczy ...piSS

~~Faryzeusz niezalogowany
30 sierpnia 2022r. o 9:59
Byłem w ZOMO, byłem w ORMO teraz jestem za platformą .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
30 sierpnia 2022r. o 10:07
~~WYPIERDALJ STĄD napisał(a): Tu jest Polska , ruski pachołku .


zaraz ...kto to krzyczy na swoich marszach z pochodniami i racami?

''Polska dla Polaków''

to co tu kurna robią miliony Ukraińców????? ;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~osiem gwiazdek niezalogowany
30 sierpnia 2022r. o 18:22
Zamordowaliśmy Polskę - mafia pis
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~jadzia niezalogowany
31 sierpnia 2022r. o 16:07
~~Faryzeusz napisał(a): Byłem w ZOMO, byłem w ORMO teraz jestem za platformą .


Od czasu powszechnego internetu , możemy przekonać się na własne oczy jak ogromny odsetek matołów ukrywał się w narodzie.
Ktoś może być zszokowany, ale prawda jest brutalna… większość z PIS-d to biedna ciemnota, zaściankowi frustraci, karierowicze i zwykli idioci .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ala niezalogowany
31 sierpnia 2022r. o 16:21
~~jadzia napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Faryzeusz napisał(a): Byłem w ZOMO, byłem w ORMO teraz jestem za platformą .


Od czasu powszechnego internetu , możemy przekonać się na własne oczy jak ogromny odsetek matołów ukrywał się w narodzie.
Ktoś może być zszokowany, ale prawda jest brutalna… większość z PIS-d to biedna ciemnota, zaściankowi frustraci, karierowicze i zwykli idioci .


A ty takie plugastwa pisząc kim jesteś? Panią profesor?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~jadzia niezalogowany
31 sierpnia 2022r. o 16:27
~~Ala napisał(a):
Ktoś napisał: ~~jadzia napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Faryzeusz napisał(a): Byłem w ZOMO, byłem w ORMO teraz jestem za platformą .


Od czasu powszechnego internetu , możemy przekonać się na własne oczy jak ogromny odsetek matołów ukrywał się w narodzie.
Ktoś może być zszokowany, ale prawda jest brutalna… większość z PIS-d to biedna ciemnota, zaściankowi frustraci, karierowicze i zwykli idioci .

A ty takie plugastwa pisząc kim jesteś? Panią profesor?


Dlaczego dla ciebie profesor to ktoś lepszy ? Zobacz np.Pawłowicz , to jest dopiero chamidło . Co ci będę Ola kadziła ,prawda w oczy kole i odezwały się nożyce.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ala niezalogowany
31 sierpnia 2022r. o 16:33
~~jadzia napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Ala napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~jadzia napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Faryzeusz napisał(a): Byłem w ZOMO, byłem w ORMO teraz jestem za platformą .


Od czasu powszechnego internetu , możemy przekonać się na własne oczy jak ogromny odsetek matołów ukrywał się w narodzie.
Ktoś może być zszokowany, ale prawda jest brutalna… większość z PIS-d to biedna ciemnota, zaściankowi frustraci, karierowicze i zwykli idioci .

A ty takie plugastwa pisząc kim jesteś? Panią profesor?

Dlaczego dla ciebie profesor to ktoś lepszy ? Zobacz np.Pawłowicz , to jest dopiero chamidło . Co ci będę Ola kadziła ,prawda w oczy kole i odezwały się nożyce.


A może nożyce to ty Jadzia? Pozdrawiam i mądrości kobiecej i delikatności i kultury słowa życzę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~jadzia niezalogowany
31 sierpnia 2022r. o 16:41
~~Ala napisał(a):
Ktoś napisał: ~~jadzia napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Ala napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~jadzia napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Faryzeusz napisał(a): Byłem w ZOMO, byłem w ORMO teraz jestem za platformą .


Od czasu powszechnego internetu , możemy przekonać się na własne oczy jak ogromny odsetek matołów ukrywał się w narodzie.
Ktoś może być zszokowany, ale prawda jest brutalna… większość z PIS-d to biedna ciemnota, zaściankowi frustraci, karierowicze i zwykli idioci .

A ty takie plugastwa pisząc kim jesteś? Panią profesor?

Dlaczego dla ciebie profesor to ktoś lepszy ? Zobacz np.Pawłowicz , to jest dopiero chamidło . Co ci będę Ola kadziła ,prawda w oczy kole i odezwały się nożyce.

A może nożyce to ty Jadzia? Pozdrawiam i mądrości kobiecej i delikatności i kultury słowa życzę.



Olka dzięki za życzenia ,baba a jajami jestem . Ja tylko uderzyłam w stół ,na co odezwały się nożyce .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.