Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Mnóstwo pracy w bolesławieckiej policji - aż 24 wakaty!
~~Czerwonobrązowa Rogownica 21 września 2022r. o 10:02
~~Płoworudy Przebiśnieg napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Krwistoczerwona Języczka napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Pomarańczowożółty Lubczyk napisał(a): To ja płacę od 6k brutto dla początkującego i nie mogę znaleźć ludzi to co się dziwić że do Policji się nie zgłaszają.

gdie ta praca za 6 tys dawaj
Jeśli znasz się choć troszkę na automatyce albo elektryce to daj email i wyślę Ci szczegóły.Proszę złożyć ogłoszenie na OLX i zostawić link napewno się z skontaktuję, Nie będę publikować publicznie swoich danych osobowych publicznie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarawozielony Sit 21 września 2022r. o 13:23
~~Czerwonobrązowa Rogownica napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Płoworudy Przebiśnieg napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Krwistoczerwona Języczka napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Pomarańczowożółty Lubczyk napisał(a): To ja płacę od 6k brutto dla początkującego i nie mogę znaleźć ludzi to co się dziwić że do Policji się nie zgłaszają.

gdie ta praca za 6 tys dawaj
Jeśli znasz się choć troszkę na automatyce albo elektryce to daj email i wyślę Ci szczegóły.


Proszę złożyć ogłoszenie na OLX i zostawić link napewno się z skontaktuję, Nie będę publikować publicznie swoich danych osobowych publicznie.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Johny 21 września 2022r. o 13:35
Za to że gnębili ludzi za brak maseczek które w dłuższym czasie szkodzą zdrowiu.. wbijam w nich uj.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ognista Irezyna 22 września 2022r. o 3:32
Zatrudniać emerytów i rencistów z orzeczeniem o niepełnosprawności ,żeby mogli sobie dorobić na chleb ,masło i kiełbasę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Iza 22 września 2022r. o 8:37
~~Johny napisał(a): Za to że gnębili ludzi za brak maseczek które w dłuższym czasie szkodzą zdrowiu.. wbijam w nich uj.


Jeśli lubisz wsadzać w męskie odbyty to nie musisz się tym chwalić.

Swoją drogą wolisz by policjant pilnował prawa nawet jeśli się jemu nie podoba czy żeby robił to według własnych poglądów?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kasztanowatordzawa Szachownica 22 września 2022r. o 21:22
My to utrzymujemy i nadal potrafią brać w łapę i zatrudniać psycholi typu Wolański i oszustów typu Wiśniewski
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kasztanowatordzawa Szachownica 22 września 2022r. o 21:28
~~Iza napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Johny napisał(a): Za to że gnębili ludzi za brak maseczek które w dłuższym czasie szkodzą zdrowiu.. wbijam w nich uj.


Jeśli lubisz wsadzać w męskie odbyty to nie musisz się tym chwalić.

Swoją drogą wolisz by policjant pilnował prawa nawet jeśli się jemu nie podoba czy żeby robił to według własnych poglądów?

Oni robią wg własnych poglądów nawet jak trzeba pomóc koleżance oszuści to przesuwają samochody pokolizyjnie i robią poglądowo i
Oraz protokół też wyglądowy że np zniszczyles pół samochodu żeby sędzią miała podkładkę bo kto kobieta lekkich obyczajow papiery sprawdza nikt a sędziowie nie potrafią czytać tępa dzida w todze patrzy na rysunek techniczny i nie rózumie dlaczego na papierze milimetrowym są krateczki i co to puknt stały co to słupek ale zdzira orzeka i skazuje na podstawie słowa milicjanta ! Wie że ma lojalke złożyć bo oszustka to córeczka kamratki z partii komuszej. Tak robią ! 4000zl mądrzejsze chłopaki ma lewarkach w wykrotach zapuer w smrodzie za 2500zl a tu komusze gówno się panoszy ! Nikt normalny i tak nie zostanie przyjęty

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kasztanowatordzawa Szachownica 22 września 2022r. o 23:27
normalnych ludzi wrabiają i kryminalizują a fachudry łażą w mundurach !!! kobieta lekkich obyczajow utrzymujecie tych żuli

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.