Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Praca w Gerresheimer
REKLAMA Senator Rafał Ślusarz
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Religia coraz mniej interesująca
22258
Horus 23 września 2022r. o 15:50
tytoń...
czy to ty postawiłeś na swojej posesji posążek ''madonny''? ;D
bo jeśli to ty to kiedyś inaczej się podpisywałeś...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~olo 23 września 2022r. o 18:19
Brawo !!!!!-- mamy coraz bardziej światłą młodzież---i bardzo dobrze, że nie muszą słuchać, takich przedstawicieli kleru, jak Jędraszewski, alkoholik Głódż-- którzy z wiarą nie maja nic wspólnego !!! Dla nich ( jak z resztą dla większości !!!) liczą sie tylko pieniądze !!!!Jedraszewski widząc, że wierni, nie bardzo rzucaja na tacę i jest ich coraz mniej, zaproponował, aby opodatkowac wiernych ( 10 % !!!) Paranija !!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Jarmark bożonarodzeniowy w Zamku Kliczków