Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Efekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Dofinansowanie na "ciepłe mieszkanie"
~~nie oglądam TVP Info przedwczoraj o 8:16
Coraz więcej dyrektorów przewiduje naukę zdalną z powodu braku ogrzewania w szkołach.
Przykro się patrzy jak Polska upada, a xuje w rządzie nadal kradną do cna, bo nadal im mało , a będzie im ciągle mało, bo już wiedzą, że kolejnych wyborów nie wygrają. Tylko zostawią Polskę rozyebaną.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Białoszara Truskawka przedwczoraj o 8:27
Socjaliści zawsze tworzą problemy ,które potem dzielnie rozwiązują.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Efekt-Okna zaprasza