Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
W sobotę o 16 w Rynku protest w sprawie Strefy Płatnego Parkowania
~~Spopielały Szarłat niezalogowany
22 września 2022r. o 9:28
~~Jasnoniebieska Skalnica napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Krzysiek napisał(a): Z buta - dla zdrowia chodźcie do sklepów jeżeli jesteście z Bolesławca, a nie prawie już samochodami wjeżdżacie prawie do klatek schodowych !!!


Przecież trzeba się pokazać , a cooo niech widzą jake furmankę mam ………


Cepie, nie każdy ma niegraniczony czas jak ty.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~bolesławianin niezalogowany
22 września 2022r. o 9:54
Popieram, choć ze względu na pracę nie mogę niestety przyjść, macie mój głos!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~MMM niezalogowany
22 września 2022r. o 11:41
Bez sensu ze w sobote, w sobotę nie bedzie to nikogo obchodzić, bo wszyscy urzędnicy w tym pan jasniepanujący bedzie w domu. Lepiej gdyby to było w godzinach urzedowania, bo zablokowany byłby parking dla penentów i urzędników.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bolec Wiertolec niezalogowany
22 września 2022r. o 14:32
Niech będzie płatny, to piszę ja stary Bolesławianin, płacić płacić i jeszcze raz płacić
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~JA niezalogowany
22 września 2022r. o 14:42
~~Krzysiek napisał(a): Z buta - dla zdrowia chodźcie do sklepów jeżeli jesteście z Bolesławca, a nie prawie już samochodami wjeżdżacie prawie do klatek schodowych !!!


No dokładnie!!!Czemu nie korzystacie z darmowej komunikacji miejskiej??? Dla was mieszkańców ją pan Prezydent zrobił a wy wszędzie samochodem i jeszcze płaczecie ile to musicie zapłacić za strefę parkowania! A czy ktoś pyta ile musi zapłacić ten spoza Bolesławca gdzie musi dojechać samochodem bo komunikacja nie jest darmowa albo nie ma jej prawie wcale? Żenada normalnie !!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Aneta niezalogowany
22 września 2022r. o 14:42
Chcesz mieć auto, trzeba płacić, wszędzie są płatne to i u nas będą, co My gorsi?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Antek niezalogowany
22 września 2022r. o 14:46
Ja bym chciał płacić za parking ale niestety nie posiadam auta ☹️
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żaklin niezalogowany
22 września 2022r. o 14:47
Będzie nowa władza i wprowadzi program parking+
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.