Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Zaglądamy do portfeli miejskich radnych
~~liczyrzepa niezalogowany
23 września 2022r. o 14:11
~~eds napisał(a): tacy radni bezradni co maja miliony co oni wiedzą o życiu szarego człowieka???????????? kto wybiera tych radnych??????? co lekarz wie o życiu ludzi biednych nie mających czym domu ogrzać , co im tam parkomaty jak mają miliony????????????????? dalej wybierajcie sobie takich radnych to was do zera wykoszą.....


Uwielbiam takie komenty, które często są usprawiedliwieniem własnego lenistwa i niezaradności. Ktoś ci broni się bogacić?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Biała Konwalia niezalogowany
23 września 2022r. o 15:04
Oczywiście oprócz miernot z nadania jaśniepana i podnoszących łapki na jego zawołanie, jest też sporo ludzi zaradnych, którzy swoją pracą i działaniem zdobyli zaufanie ludzi, dlatego są w radzie. Jeśli ktoś ich krytykuje i zazdrości to niech działa, coś robi, wzbudzi zaufanie innych to i szanse ma na mandat.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kasztanowatordzawa Szachownica niezalogowany
23 września 2022r. o 15:14
W ramach porządnego dziennikarstwa ktoś zajrzy do portfeli bolesławieckich sędziów bo płaczą że pieniędzy nie mają na naukę czytania i żaden 6 latek nie chce im przeczytać potrzebują też na fotki portfolio u Łętowskiego jacy są przystojni myślą więc są ... I zniknął sędzia inteligent bolca który lubi kosmos może Lema. Lub koleżanka sędzią która orzeka w sprawach karnych nie wie co to punkt stały nie wie po co rysunek techniczny i czy tam takie małe krateczki i weryfikacji pomiarów nie będę pisać bo to wyższa matematyka. Proszę zajrzeć do ich potrfeli czy mają na korepetycje z polskiego matmy i na stymulacje IQ
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płowoszary Szparag niezalogowany
23 września 2022r. o 16:19
klamiom klamiom klamiom
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Staroróżowy Wrzosiec niezalogowany
23 września 2022r. o 17:29
Pan Piotr Roman z dorobkiem
życiowym w gotóce 4500 zł ,oświadczenie majątkowe
za 2021 r. wypada bardzo blado
przy radnych RM , zastępcach
Prezydenta Miasta , prezesach
spółek miejskich .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Turkusowy Motylek niezalogowany
23 września 2022r. o 20:30
~~Biała Konwalia napisał(a): Oczywiście oprócz miernot z nadania jaśniepana i podnoszących łapki na jego zawołanie, jest też sporo ludzi zaradnych, którzy swoją pracą i działaniem zdobyli zaufanie ludzi, dlatego są w radzie. Jeśli ktoś ich krytykuje i zazdrości to niech działa, coś robi, wzbudzi zaufanie innych to i szanse ma na mandat.


No i co z tego że SĄ jak gowno robią.
Co zrobili w sprawie parkomatów? Jak głosowali? Tak jak im car kazał? Czy protestowali ? Czy cokolwiek zrobili?
Bo JA nie widziałem.
A że mają kasę ? No i co z tego ? Kto ma kasę ten chce jeszcze więcej kasy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
29
Bernard
24 września 2022r. o 9:48
~~Kasztanowatordzawa Szachownica napisał(a): W ramach porządnego dziennikarstwa ktoś zajrzy do portfeli bolesławieckich sędziów bo płaczą że pieniędzy nie mają na naukę czytania i żaden 6 latek nie chce im przeczytać potrzebują też na fotki portfolio u Łętowskiego jacy są przystojni myślą więc są ... I zniknął sędzia inteligent bolca który lubi kosmos może Lema. Lub koleżanka sędzią która orzeka w sprawach karnych nie wie co to punkt stały nie wie po co rysunek techniczny i czy tam takie małe krateczki i weryfikacji pomiarów nie będę pisać bo to wyższa matematyka. Proszę zajrzeć do ich potrfeli czy mają na korepetycje z polskiego matmy i na stymulacje IQ


Cokolwiek bierzesz, bierz dalej, bo dobry towar.
Ale nie pamiętam, aby jakiś sędzia zamawiał u mnie zdjęcia : )

bobrzanie.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA MediaExpert zaprasza