Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Jutro rusza dostawa gazu Baltic Pipe!!!!

~~Wiśniowy Bluszcz niezalogowany
2 października 2022r. o 13:18
I jak? Macie ten gaz?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Horus niezalogowany
2 października 2022r. o 13:22
~~sędzia Piotrowicz napisał(a):
Ktoś napisał: ~~fdstjh68 napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: Jurko61 napisał(a): A jednak powoli zaczynamy się uniezależniać od Rasssyjji!!!
Brawo Jarek , Brawo PiS !!!
A Tusk łże w Białowieży !!!


***** *** i twoją rodzinę śmieciu !
Kto śmiał tak pisać do Jureczka? To sprawka niezalogowanego horusa więc powinna się tym zainteresować kancelaria.

~~Jurko61 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~WASZ TERAPEUTA napisał(a): Jeden ciągle o adekwatnych odpowiedziach teraz drugi o adekwatnych odwiedzinach .A obaj z adekwatnymi problemami co do własnych osobowości.


To jak jesteś taki „mundry” może założymy koło
swobodnej wypowiedzi , i będziesz mógł się „ADEKWATNIE” do posiadanej wiedzy i kultury
wykazać , czy tylko potrafisz pisać teksty
typu „twoja matka „, „yeb….PiS „ „ PiS do wora i ….. w Kosmos”




moja szkoła ...D,D
pilnuj się jurunia , jak nie ja to tacy jak ja ci dokopią .... D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pegasus niezalogowany
2 października 2022r. o 14:22
Horus zaloguj się i nie strasz nam tu Jurunia
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czech niezalogowany
2 października 2022r. o 14:25
A oni PO biedronkach chodzą i krzyczą i biegają PO przekopach i wołają jak im źle w Polsku? To ci?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~zwieracz gazu niezalogowany
2 października 2022r. o 14:51
To płynie już ten gaz czy nie płynie? Bo słyszałem że Polska zgłosiła się że to my zaszpuntujemy te dziury bo ludzie coraz bardziej w-kur-wie-ni na ceny gazu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Horus niezalogowany
2 października 2022r. o 15:29
~~zwieracz gazu napisał(a): To płynie już ten gaz czy nie płynie? Bo słyszałem że Polska zgłosiła się że to my zaszpuntujemy te dziury bo ludzie coraz bardziej w-kur-wie-ni na ceny gazu.


głosuj na Tuska , załatwi gaz z Rosji ...
prezydent Trzaskowski to nie " budyń " .... podpisze kontrakty ...

piSSlamiści do wora , wór, wiecie gdzie ...D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnopomarańczowa Lilia niezalogowany
2 października 2022r. o 15:39
~~Horus napisał(a):
Ktoś napisał: ~~zwieracz gazu napisał(a): To płynie już ten gaz czy nie płynie? Bo słyszałem że Polska zgłosiła się że to my zaszpuntujemy te dziury bo ludzie coraz bardziej w-kur-wie-ni na ceny gazu.


głosuj na Tuska , załatwi gaz z Rosji ...
prezydent Trzaskowski to nie " budyń " .... podpisze kontrakty ...

piSSlamiści do wora , wór, wiecie gdzie ...D

A tu taki jeden stale pyta na kogo ten z DM52 będzie głosował? No chyba już wszystko jasne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Wyborca peło niezalogowany
2 października 2022r. o 15:51
A to jeszcze ...... to znaczy już przesądzone? Przecież on nie jest oszukany.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.