Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Wiemy co z słupkami przy Kościuszki.
~~Karmelowa Tawułka niezalogowany
4 października 2022r. o 8:25
Chore w tym Dolnośląskim , zapraszam tych ułomków urzędniczych w Lubuskie tam nie ma takich problemów a rowy zadbane , obkoszone , mostki i rowy drożne bez śmieci . Ja to obserwuje od lat to nieróbstwo zwłaszcza w okolicy Powiatu Bolesławieckiego . To jest jakaś masakra a wystarczy wjechać w Powiat Żagan - czysto , posprzątane i z głową .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~bardziej znajomy niż kolega niezalogowany
4 października 2022r. o 8:41
JPRDL! jeden słupek 500 zł, a tam ich jest pewnie z 200, albo i lepiej. 100 tysi za słupki, z waszych pieniędzy! Tak rządzi "bezpartyjny" marszałek - kolega ratuszowego.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brązowy Krwawnik niezalogowany
4 października 2022r. o 8:42
Tak, teraz my kierowcy wreszcie będziemy mogli korzystać z bezpiecznej drogi. Super ! A w przyszłości niech tam sobie powstaje obok choćby i chodnik.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Miedziana Papryka niezalogowany
4 października 2022r. o 8:42
Urzędas, który złożył swój podpis pod decyzją montażu tego syfu, powinien zapłacić za to z własnego majątku, razem z tym, który podpisał fakturę i decyzję zapłaty. Dość już tego urzędniczego kur...wa!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Krzysiek niezalogowany
4 października 2022r. o 8:48
Wieczny problem . Wywalanie pieniędzy na bezsensowne słupki a przecież są inne rozwiązania, chociażby takie jak na drodze dojazdowej do Suszek od strony Lwówka Śl. Są to poziome odblaski, które leżą na ziemi i odgradzają jezdnie od pobocza. Można na nie najechać i nic się nie dzieje
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złotoruda Czereśnia niezalogowany
4 października 2022r. o 9:29
kto kur..wa ma tyle kasy i rozwala podatników pieniądze???????????????na prąd nie ma a na durne słupki jest?????????????????? kto wydaje takie durne decyzje..... po cholere te słupki jak nie spelniają swojje roli .... kto się do cholery uparł na ten wynalazek za drobne 500 zł?????????????????? kto ma w tym interes????????????? bo nie ludzie którzy tam jezdzą??????????????????? paranoja w tym mieście goni paranoje .... miasto słupków i barierek !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! dość marnowaniu kasy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! niech się tam do cholery ktoś obudzi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~osiem gwiazdek niezalogowany
4 października 2022r. o 9:44
Każdy głupek stawia słupek
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnopiwna Dabecja niezalogowany
4 października 2022r. o 10:03
~~Karmelowa Tawułka napisał(a): Chore w tym Dolnośląskim , zapraszam tych ułomków urzędniczych w Lubuskie tam nie ma takich problemów a rowy zadbane , obkoszone , mostki i rowy drożne bez śmieci . Ja to obserwuje od lat to nieróbstwo zwłaszcza w okolicy Powiatu Bolesławieckiego . To jest jakaś masakra a wystarczy wjechać w Powiat Żagan - czysto , posprzątane i z głową .

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Jarmark Bożonarodzeniowy w Zamku Kliczków!