Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Szpital św. Łukasza w gronie nagrodzonych w Konkursie Zdrowa przyszłość – Inspiracje
~~Jasnobłękitny Świerk niezalogowany
8 października 2022r. o 13:04
tradycja ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~xxx niezalogowany
14 października 2022r. o 18:57
Szkoda, że obok tak rozwiniętych i sprawnie działających oddziałów, jeszcze jakimś cudem "funkcjonuje" a raczej przyjmuje ta rzeźnia nazywana "oddziałem ginekologiczno położniczym". Ktokolwiek, jakkolwiek tego pilnuje, sprawdza ? Brak podstawowych praw...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza