Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Praca dla Ciebie
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Nowogrodziec wśród dziesięciu najbiedniejszych gmin Dolnego Śląska
~~Bakłażanowa Leszczyna niezalogowany
11 lutego 2023r. o 17:02
~~A napisał(a): Świder z Relichem przeciwko Kalusowi, dobre


To durne co napisałeś. Jesteś głupcem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonkawobłękitny Kiścień niezalogowany
11 lutego 2023r. o 18:50
~~xyz napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Blond Męczennica napisał(a): Już zaczynają grozić pozwami a tak byli oburzeni jak tak można....


Niby kto miał by te pozwy składać bo nie bardzo wiem kto, Relich ?przecież to jest u niego normalka .

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pąsowa Hakonechloa niezalogowany
12 lutego 2023r. o 16:16
~~Rudobrunatnyrudawy Berberys napisał(a):
Ktoś napisał: ~~the game of fotel napisał(a): Zastępcą będzie obecny burmistrz, on się nigdzie indziej nie odnajdzie więc będzie mógł zostać no chyba, że nie będze chciał ;-) Jeszcze nie mam swoich radnych, ale mój zastępca pomoże mi ich tak zmanipulować,że nie będą chcieli myśleć samodzielnie . Taki mam plan.


To akurat słyszałem. taka Putinowska wolta.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pąsowa Hakonechloa niezalogowany
12 lutego 2023r. o 16:18
~~Pąsowa Hakonechloa napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Rudobrunatnyrudawy Berberys napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~the game of fotel napisał(a): Zastępcą będzie obecny burmistrz, on się nigdzie indziej nie odnajdzie więc będzie mógł zostać no chyba, że nie będze chciał ;-) Jeszcze nie mam swoich radnych, ale mój zastępca pomoże mi ich tak zmanipulować,że nie będą chcieli myśleć samodzielnie . Taki mam plan.


To akurat słyszałem. taka Putinowska wolta.


Ale cię pogięło. Była to wypowiedź z cyklu: nie wiem, ale się wypowiem, w d... byłem i g... widziałem.
Macie tam więcej takich filozofów?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płowoszary Szarłat niezalogowany
21 lutego 2023r. o 21:21
Może by tak burmistrz zainteresował się tym jak jest przechowywany węgiel w punktach sprzedaży. Punkty są wskazane przez burmistrza. Jakość węgla do du... i jeszcze z niego woda się leje. Ktoś jest w stanie powiedzieć po co mamy Urzędy i urzędników ? Przecież powinni dbać o nasze interesy a dbają ? Nie !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~xyz niezalogowany
21 lutego 2023r. o 21:58
~~Płowoszary Szarłat napisał(a): Może by tak burmistrz zainteresował się tym jak jest przechowywany węgiel w punktach sprzedaży. Punkty są wskazane przez burmistrza. Jakość węgla do du... i jeszcze z niego woda się leje. Ktoś jest w stanie powiedzieć po co mamy Urzędy i urzędników ? Przecież powinni dbać o nasze interesy a dbają ? Nie !

Węgiel na przydział to jedno wielkie oszustwo niby ma być Polski a jest mieszany z jakimś badziewiem .Byłem u kolegi który ten węgiel zakupił i jest faktycznie jeden rodzaj matowy a drugi świecący ten świecący mówi ,że pali się dobrze ,mało jest popiołu ale jak wsypie ten matowy to tylko napuchnie i tyle co się włoży do pieca to tyle się wyciągnie .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~qwerty niezalogowany
22 lutego 2023r. o 21:32
Byłem dzisiaj na jednym ze składów węgla w gminie Nowogrodziec gdzie akurat przywieziono dwa samochody węgla ,samochody nie miały plandeki a węgiel był mokry jak gnój .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza