Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Villaro zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Nowogrodziec wśród dziesięciu najbiedniejszych gmin Dolnego Śląska
~~Rudobrunatnyrudawy Berberys niezalogowany
15 stycznia 2023r. o 13:07
~~Rudobrunatnyrudawa Abelia napisał(a):
Ktoś napisał: ~~the game of fotel napisał(a): Zastępcą będzie obecny burmistrz, on się nigdzie indziej nie odnajdzie więc będzie mógł zostać no chyba, że nie będze chciał ;-) Jeszcze nie mam swoich radnych, ale mój zastępca pomoże mi ich tak zmanipulować,że nie będą chcieli myśleć samodzielnie . Taki mam plan.


Jest jedno Ale ,nikt by z nią nie chciał współpracować a bez radnych i zgranych ludzi to sama mogłaby tylko nogi se ogolić


Jeżeli za tego burmistrza staliśmy się biedakami to co będzie jak on zostanie ponownie lub ktoś z jego otoczenia ...?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudobrunatnyrudawa Abelia niezalogowany
15 stycznia 2023r. o 14:03
~~Rudobrunatnyrudawy Berberys napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Rudobrunatnyrudawa Abelia napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~the game of fotel napisał(a): Zastępcą będzie obecny burmistrz, on się nigdzie indziej nie odnajdzie więc będzie mógł zostać no chyba, że nie będze chciał ;-) Jeszcze nie mam swoich radnych, ale mój zastępca pomoże mi ich tak zmanipulować,że nie będą chcieli myśleć samodzielnie . Taki mam plan.


Jest jedno Ale ,nikt by z nią nie chciał współpracować a bez radnych i zgranych ludzi to sama mogłaby tylko nogi se ogolić


Jeżeli za tego burmistrza staliśmy się biedakami to co będzie jak on zostanie ponownie lub ktoś z jego otoczenia ...?


Bieda będzie jeszcze większa i to nie z winy burmistrza,jest inflacja ,ceny prądu,gazu,wody itp,itd pójdą strasznie do góry ,utrzymanie wszystkiego będzie dużo droższe a coo za tym idzie pieniędzy będzie coraz mnie . W takich czasach budowanie basenów itp to strzał w kolano . Jeśli byłby nowy burmistrz gmina nagle nie stanie się bogatsza . Pozatym radni też mają wpływ na wszystko ,mogą być za lub przeciw a jeśli burmistrz źle zarządza rada ma możliwości go odwołać. Ludzie chcieliby złote kanarki a ogólnie to idzie bieda
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~the game of fotel niezalogowany
15 stycznia 2023r. o 14:33
~~Rudobrunatnyrudawy Berberys napisał(a):
Ktoś napisał: ~~the gamę of fotel napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~olkoo napisał(a): Dobranoc, niech wam się w nocy przyśni, ten wymarzony fotel burmistrza... :D


Gdy już zostanę burmistrzem to kupię nowy fotel bo w tym starym brzydzę się usiąść

Jaki gnój trzeba mieć we łbie aby takie bzdury wypisywać.


Ty go widziałeś z bliska? Tak po ludzku nie chciałbym będąc na miejscu nowego burmistrza siedzieć na tym samym meblu co poprzednik
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~xyz niezalogowany
15 stycznia 2023r. o 19:02
~~the game of fotel napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Rudobrunatnyrudawy Berberys napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~the gamę of fotel napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~olkoo napisał(a): Dobranoc, niech wam się w nocy przyśni, ten wymarzony fotel burmistrza... :D


Gdy już zostanę burmistrzem to kupię nowy fotel bo w tym starym brzydzę się usiąść

Jaki gnój trzeba mieć we łbie aby takie bzdury wypisywać.


Ty go widziałeś z bliska? Tak po ludzku nie chciałbym będąc na miejscu nowego burmistrza siedzieć na tym samym meblu co poprzednik


Pierwsze co trzeba będzie zrobić ,to przeprowadzić dezynfekcję gabinetu burmistrza .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Blond Męczennica niezalogowany
15 stycznia 2023r. o 19:55
Już zaczynają grozić pozwami a tak byli oburzeni jak tak można....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~the game of stołek niezalogowany
15 stycznia 2023r. o 20:04
~~Blond Męczennica napisał(a): Już zaczynają grozić pozwami a tak byli oburzeni jak tak można....


To jest miecz obosieczny jak mawiał klasyk...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ceglastoczerwona Diaskia niezalogowany
15 stycznia 2023r. o 21:58
~~Rudobrunatnyrudawy Berberys napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Rudobrunatnyrudawa Abelia napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~the game of fotel napisał(a): Zastępcą będzie obecny burmistrz, on się nigdzie indziej nie odnajdzie więc będzie mógł zostać no chyba, że nie będze chciał ;-) Jeszcze nie mam swoich radnych, ale mój zastępca pomoże mi ich tak zmanipulować,że nie będą chcieli myśleć samodzielnie . Taki mam plan.


Jest jedno Ale ,nikt by z nią nie chciał współpracować a bez radnych i zgranych ludzi to sama mogłaby tylko nogi se ogolić


Jeżeli za tego burmistrza staliśmy się biedakami to co będzie jak on zostanie ponownie lub ktoś z jego otoczenia ...?


Wtedy to już będziemy żebrakami !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~xyz niezalogowany
15 stycznia 2023r. o 22:01
~~Blond Męczennica napisał(a): Już zaczynają grozić pozwami a tak byli oburzeni jak tak można....


Niby kto miał by te pozwy składać bo nie bardzo wiem kto, Relich ?przecież to jest u niego normalka .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.