Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Bolesławieckie żeglarstwo umiera przez chciwość właścicieli zbiorników wodnych?
~~Miedziany Pigwowiec niezalogowany
2 listopada 2022r. o 17:17
~~Płowa Czarnuszka napisał(a): takich zbiornikow wodnych nie powinno sie prywatyzowac

I tu sie zgadzam! Kto wydał zgode na sprzedaż takiego terenu! Wszyscy odpowiedzialni powinni odppwiedzieć karnie za to, że sprzeniewierzyli tak wspaniały teren! Zlodziej złodzieja pogania! WSTYD!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złotawa Irga niezalogowany
2 listopada 2022r. o 19:49
~~Olek napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Toni napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Olek napisał(a): Sprzedażą tych działek przez gminę powinno zainteresować się CBA. Dlaczego gmina sama nie dokonała ich podziału i nie sprzedała po cenach jakie sprzedaje obecny właściciel? Jaka jest różnica między sumą sprzedaży wszystkich działek przez obecnego właściciela, a ceną jaką odkupił to od gminy. Warto to zbadać.
Z tego co już wiadomo to właściciele to niezłe Hieny ale CBA nie ma co tu szukać bo były na Krepnice normalne przetargi ba nawet nie jede. Z tego co wiem to parę osób z Bolesławca czekało aż będzie taniej a oni po prostu kupili tak jak było wystawione a teraz ból dupy u wszystkich. Nie pochwalam sprzedaży tego zbiornika ale jak już został wystawiony to gdzie wtedy były osoby z klubu i wędkarze? Dlaczego nikt nie protestował? a lokalni patryjoci którzy zbierają się przeciwko prostytucji a przepraszam konstytucji nie mogli założyć choćby zbiórki i wykupić zbiornik? Łatwo narzekać na innych a samemu nic nie robić. Teraz to już tylko lament a dziś akurat dzień odpowiedni.


Nie chodziło mi o to... Wiadomo, że przetarg musiał być i poszło za ile poszło. Chodzi mi o to, czy gmina postąpiła gospodarnie sprzedając całość, a nie tak, jak nowy właściciel, czyli pojedyncze, małe działki. Innymi słowy: dlaczego gmina nie chciała na tym dodatkowo zarobić tyle, co zarobi nowy właściciel na różnicy. Przecież gmina mogła sama podzielić działki i sprzedawać drożej. Tu jest temat dla śledczych moim zdaniem.
Po części się zgadzam ale pamiętaj pracownicy gminy przychodzą do pracy w określonym czasie i za określone pieniądze i nie będą mieli więcej jak coś zrobią lepiej więc mają w dupie za ile sprzedadzą. Podzielić na działki i na dodatek szukać kupców? to tak nie działa bo trzeba byłoby się narobić i mieć kompetencje. Podobnie działała komuna i zdechła. Sprzedali to w legalnym przetargu i problem mają z głowy i nikt im nic nie zrobi. Żal tylko, że można byłoby zamiast sprzedaży poszukać kogoś na długoletnia dzierżawę i mieć wpływ na pewne sprawy które byłyby z korzyścią dla mieszkańców. Chore jest, że buduję się za miliony wiele tzw. Orlików na których się nic nie dzieje, kolejne baseny i jest plan remontu tych nad bobrem a sprzedaje się tak atrakcyjny pod względem rekracji obiekt. Tak wiem, że jedno to gmina a drugie miasto ale to ich nie tłumaczy bo można się spotkać i pewne projekty uzgadniać żeby się nie dublowały.



Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brudnożółta Werbena niezalogowany
2 listopada 2022r. o 23:17
~~Zielona Szałwia napisał(a): Momencik. Skoro teren już od dwóch lat należy do nowego właściciela to nie trzeba być jasnowidzem, że kiedyś i teren po klubie będzie chciał sprzedać. Klub widział o tym od dwóch lat i pewnie mógł swój sprzęt zabrać kiedykolwiek indie zwinąć. Skoro tego nie zrobili to nowy właściciel zamknął płot i po temacie. Ile miał czekać i na co?
Tu jedyne co to pretensje można mieć do gminy że nie zostawiła kawałka terenu właśnie na tego typu rekreację dla mieszkańcow.



Ten teren do nowego właściciela należy od 23 sierpnia tego roku, a umowa na dzierżawę trwa nadal, Klub chcial zabrac swój sprzęt a na drodze stanęli wlasciciele z rządaniami pozostawienia kontenerów w których był sprzet, choć kontenery należały do klubu. W tym problem
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brudnożółta Werbena niezalogowany
2 listopada 2022r. o 23:21
~~WĘDKARZ napisał(a): MIEJCIE ŻAL SAMI DO SIEBIE WŁAŚCICIELE CHODZILI PROSILI ŻEBY NIE SMIECIĆ , NIE KŁUSOWAĆ , SPRZĄTAĆ PO SOBIE. NIKOGO NIE WYGANIALI KILKU KROTNIE TO OD NICH SŁYSZAŁEM JAK BYŁEM NAD WODĄ SKONCZYŁA SIĘ SIELANKA I TAK DŁUGO TO TOLEROWALI


Z daleka widac ze to trolowanie

Ludzie,przecież akwen o którym mówimy od 2 miesięcy jest ich własnością wiec za duzo sie nie nagadali
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarawozielona Słonecznica niezalogowany
3 listopada 2022r. o 0:45
A to Klub Pirat ma umowę najmu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ognistorudy Czosnaczek niezalogowany
3 listopada 2022r. o 4:36
Po Bobrze niech se pływają motorówkami i omegami.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ryszard kasprzyk niezalogowany
3 listopada 2022r. o 8:31
Pozbawienie przez gminę jedynego terenu rekreacyjnego mieszkańców Bolesławca i okolic jest zwykłym łajdactwem.Wojt Gawron nigdy by nie sprzedał Krępnicy bo był prawdziwym gospodarzem
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Dociekliwy niezalogowany
3 listopada 2022r. o 19:59
Oj Jakubie przecież większość co piszesz to nieprawda !!! Bez problemu udało mi się spotkać z jednym z właścicieli pokazał dokumenty i opowiedział o wszystkim troszke inaczej to wygląda !!! Myślę że przepraszanie może niewystarczające być !!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza