Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Strefa Podwójnie Płatnego Parkowania
~~Bareja by sie usmial niezalogowany
6 listopada 2022r. o 9:08
Zapłaciłem gotówka, po odjechaniu wywaliłem bilet. Jak mam udowodnić że zapłaciłem??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnogranatowa Malwa niezalogowany
6 listopada 2022r. o 9:54
~~aa napisał(a): Pomimo że zapłaciłeś to jeszcze idż się tłumacz, sytuacje jak z psychiatryka.

Taka inteligencja egzekwuje prawo u nas
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pomarańczowożółty Rannik niezalogowany
6 listopada 2022r. o 10:02
~~Bareja by sie usmial napisał(a): Zapłaciłem gotówka, po odjechaniu wywaliłem bilet. Jak mam udowodnić że zapłaciłem??


I na takich właśnie polują.
Policja poluje na kierowców, roman poluje na parkujących, urząd skarbowy poluje na przedsiębiorców, zus poluje na chorych na zwolnieniach.
O co tu chodzi? To jakaś dżungla? Gdzie my żyjemy? I dlaczego w każdym przypadku jestem zwierzyną?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Granatowoczarna Puszkinia niezalogowany
6 listopada 2022r. o 10:32
Jsk się korzysta z aplikacji Anypark należy za przednią szybą zostawić czytelną informację "Parkuję z Anypark" lub biletu z parkomatu. Z przedstawionego materiału wynika, że takiej informacji kontrolujący nie stwierdzili a więc nie mieli podstaw do sprawdzenia tego w systemie Anypark, za to mieli podstawy stwierdzić brak opłaty za parkowanie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jaskraworuda Szarotka niezalogowany
6 listopada 2022r. o 12:18
Głupich wyborców strzygą a oni dalej wybierają tych samych - reszta hołoty siedzi w domu zamiast głosować.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
6 listopada 2022r. o 12:36
jeszcze raz wam wspominam o tym że na ''kwicie'' jaki mam nie ma nawet jednej cyferki z jakiegoś telefonu gdzie można by było cokolwiek wyjaśnić...

jest to...

sprzedający
ATPark Sp. zooSp.k
ul.Stokrotek 51 43-384 Jawor
niżej numer KRS...NIP ...i numer regon...

i jeszcze jedno .... co oznacza brak wpłaty to koszt postępowania sądowego na podstawie danych właściciela pozyskanego z centralnej ewidencji pojazdów i kierowców...
czyżby ktoś tu uprawiał handelek danymi?
no i na dodatek co już jest ''wisienką '' tego śmierdzącego ''torcika'' ;D

''...właściciel pojazdu zostanie obciążony kosztami POZYSKANIA DANYCH !!!! z CEPiK...;D

UWAŻAJCIE LUDZISKA BO ''SĘPY'' NADAL KRĄŻĄ !!!!!!!
wczoraj starszy gość stał sobie pod CCC przy PKS-ie i obserwowałem typa jak sobie spacerował pomiędzy samochodami na parkingu....

no ale mogę się mylić ...może to jakiś fan motoryzacji albo ....zwykły złodziej namierzający ofiarę ...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Biała Szałwia niezalogowany
6 listopada 2022r. o 13:15
Jedno jest pewne. Strefa może być co najwyżej obojętna tym którzy mieszkają na jej terenie bo nie płacą za parkowanie na swojej ulicy... No chyba że parkują 4 ulice dalej to już muszą. Ale najwięcej ludzi niezadowolonych jest spoza strefy i jest ich ma tyle dużo, że Roman może przegrać kolejne wybory. Wcale mnie nie zdziwi gdyby Roman ją zlikwidował przed wyborami, tak jak kiedyś zniósł podatek od nieruchomości... Poczekamy, zobaczymy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
6 listopada 2022r. o 13:19
''carewicz'' szybciej poszerzy tą ''strefę'' na całe miasteczko niż ją całkowicie zlikwiduje...;D
on już nie ma nic do stracenia...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza