Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
- Ja wiem, że przyjemnie jest być w opozycji - mówi radny, który już nie chce być radnym.
~~Karmelowopłowa Miechunka niezalogowany
7 listopada 2022r. o 23:07
~~West napisał(a): A opozycja tylko szykany i pod górę, ale przynajmniej jest się wolnym człowiekiem. a to fakt cenne jest lecz dostępne tylko dla odważnych.

Tak, jeśli przeskakujesz z kwitka na kwiatek i cały czas rządzisz, historycy znają określenie na takich ludzi
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnozielona Surfinia niezalogowany
7 listopada 2022r. o 23:11
Epidemia w ratuszu .
Masowo odchodzą na emeryturę ,
czwarty w ciągu pół roku z najbliższego otoczenia Piotra
Romana .


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Karmelowopłowa Miechunka niezalogowany
7 listopada 2022r. o 23:15
wybitny znawca historii miasta i okolic, w polityce dla ciągnięcia głosów lokalnych pryncypałów
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnoniebieski Przetacznik niezalogowany
7 listopada 2022r. o 23:53
Szanowałem Zdzicha za czasy harcerstwa, byłem pod jego rządami dwa razy na obozie w Ustce - szacun na maca i miłe wspomnienia. Stracił mój szacunek za strefę płatnego parkowania. Po co mu to było. Zero logicznego myślenia o ludziach. Pora już się wynosić z rady, bo mózg płata figle i wychodzi więcej szkody, niż pożytku.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnozielona Surfinia niezalogowany
8 listopada 2022r. o 1:02
Ekspert od kacetów .


„Co nam hańba gdy talary
mają lepszy kurs ...”

słowa Jacek Kaczmarski
muzyka Przemysław Gintrowski
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Qwerty niezalogowany
8 listopada 2022r. o 7:00
Ludzie idą do polityki i później głosują jak im kazano. Nic dziwnego, że tracą szacunek
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Różowawy Agrest niezalogowany
8 listopada 2022r. o 7:48
Zdzichu, a skąd Ty wiesz jak jest w opozycji? Przyjemnie to się żyje po stronie rządzących... Zawsze przychylni, zawsze uprzejmi, pomogą, a to Tobie, a to dzieciom... Nie płacz Zdzisiu. I nie kokietuj z tym brakiem startu. Pan będzie kazał, sługa będzie musiał. Za bardzo was i wasze rodziny uzależnił od siebie i dworu. Nie zgrywaj buntownika i zastanów się bo stracić można wiele...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnozielona Surfinia niezalogowany
8 listopada 2022r. o 7:48
Pan Abramowicz Zdzisław ,
teolog , historyk , nauczyciel ,
katecheta , nauczyciel religii ,
radny ,
od lewicy do PiS -u .

Pan radny ma wybitnie krótką
pamięć. . . historyczną !!



Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.