Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
"Mam flow z kosmosu" - śpiewa Arkadiusz Kanibal, bolesławiecki raper
~~Młody Simba niezalogowany
22 listopada 2022r. o 17:42
Przyszłość undergroundu - pozdrawiam Szpaku
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~RIP niezalogowany
22 listopada 2022r. o 18:24
No i pięknie najważniejsze stać nogami twardo na ziemi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brudnożółta Daglezja niezalogowany
22 listopada 2022r. o 18:53
Znowu pewnie jakiś romantyk zakochany nieszczęśliwie. Za 20 lat zobaczysz ten teledysk i będze zdziwienie jak mogłem być takim leszczem.
Żony nie szukaj poprostu ruchaj!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bławatna Dynia niezalogowany
22 listopada 2022r. o 18:59
Brzmi to lepiej niż parę lat temu ale dalej wypada z bitu, może warto by zainwestować pieniądze taty w coś innego
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Arkadiusz Kanibal niezalogowany
22 listopada 2022r. o 19:02
~~Brudnożółta Daglezja napisał(a): Znowu pewnie jakiś romantyk zakochany nieszczęśliwie. Za 20 lat zobaczysz ten teledysk i będze zdziwienie jak mogłem być takim leszczem.
Żony nie szukaj poprostu ruchaj!

:P staram się tworzyć tak żeby to było zgodne ze mną. Jak ktoś ma z tym problem to przykro mi, jak można mieć tak zamkniętą głowę ;) Będę się tym martwić za 20 lat xD, a nie teraz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Arkadiusz Kanibal niezalogowany
22 listopada 2022r. o 19:05
~~Bławatna Dynia napisał(a): Brzmi to lepiej niż parę lat temu ale dalej wypada z bitu, może warto by zainwestować pieniądze taty w coś innego

Pieniądze mam własne ;), mogę inwestować w co chce :) dalej to lepsze niż, marudzenie w interenecie;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złotawobrązowy Enkiant niezalogowany
22 listopada 2022r. o 19:47
to nie ma nic wspolnego z rapem. to ejst hiphopolo
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Tagi niezalogowany
22 listopada 2022r. o 20:13
To raczej Disco z Pola i najgorzej jak się za śpiewanie biorą takie " Chylińskiei Wisniewskie " , dobry Rap fajne jest posłuchać. z nie tam jakie brzęczenie pod nosem .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.