Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
- Nie jestem za stary na rock&roll'a - mówi Piotr Roman
~~HvB niezalogowany
9 stycznia 2023r. o 12:29
Kto rządzi w Bolesławcu w weekendy? Może to i przewrotne pytanie, ale moim zdaniem nie jest to ani p. Prezydent, ani jego Straż Miejska, ani Policja, ale bandy młodocianych, bardzo często niepełnoletnich i nietrzeźwych mieszkańców miasta i wiosek ościennych. Czy tak to ma wyglądać? Czy brak działań lub działania pozorowane jak „głuche i ślepe” patrole Policji to taktyka na przeczekanie czy naiwne trwanie przy nadziei, że problem sam się rozwiąże? Otóż nie! Problem sam się nie rozwiążę, a co więcej będzie się nasilał aż w końcu dojdzie do tragedii. Już dziś to co dzieje się w piątkowe i sobotnie wieczory w centrum miasta ma później swoje odzwierciedlenie w tym co dzieje się w tygodniu w szkołach. Chcecie jeszcze czekać i nic nie robić?
Dziś dochodzi o przejawów chamstwa, napadów słownych na innych mieszkańców, dewastacji i bójek. Co czego będzie dochodziło za chwilę? Czy p. Prezydent nie ma zamiaru zadbać o ład i porządek w naszym mieście? Jeżeli Pan sobie nie radzi mając tak dużą władzę to może czas pomyśleć o emeryturze a nie chwalić się tym, że Pana nie jest Pan za stary na rock&roll'a…
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.