Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Elektryczni zagrają w sobotę, 3 grudnia z siatkarzami z Wałbrzycha
~~Bławatny Koleus niezalogowany
1 grudnia 2022r. o 12:34
Trzeba iść na mecz
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kwiat lotosu niezalogowany
1 grudnia 2022r. o 13:54
I będzie wpier... niemiłosierny ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Arek niezalogowany
2 grudnia 2022r. o 8:25
Kibicowanie nie polega na gwizdaniu na akcje przeciwnika. To szowinizm. Należy publiczność uczyć kulturalnego dopingu. Przed laty twórca polskich klubów kibica to robił. Teraz nikt nawet nie wie kto był. Tylko filozofia Kalego.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.