Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
W prezencie na Mikołaja dwa parkometry na "Manhattanie"
~~Krwawosina Cykoria niezalogowany
2 grudnia 2022r. o 13:13
~~Indygowy Dziewięćsił napisał(a): ~~1 napisał(a): Nie rozumiem logiki pomysłodawców. Jedyna to tylko skroić mieszkańca.
Na zdrowy rozum, oba ich argumenty może zlikwidować monitoring, czyli po co parkometry?
Postawić znak "90 minut za darmo" a na resztę polować. Taniej a też skuteczne.

Czyli stać z zegarkiem 90 minut przy każdym aucie ?
Czy może zapisywać w zeszycie o której dane auto zaparkowało ?
masz kupic bilet darmowy na te 90 min
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Krwawosina Cykoria niezalogowany
2 grudnia 2022r. o 13:14
~~Zbyszek Chrobot napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Tomek Rola napisał(a): Nie lubię oczywiście płacić ale z drugiej strony rozumiem że każdy chce żyć, jakos rozwijac biznes. Jesli ludzi będą mocno te parkomaty wkurzać to przestaną przyjeżdżać na targowisko i ekonomia sama zweryfikuje czy to jest OK czy nie. Jak będę chciał pojechać i zapłacić tą złotówkę to pojadę, jak nie to nie... Zresztą tam chyba pierwsze 90 min będzie darmowe. Naprawdę nie widzę problemu.


Nie widzą problemu m.in. ci którym od jakiegoś czasu podobają się władze miasta i powiatu (pozdrowienie dla kolegi emeryta od rowerów).... Wczesniej było się przeciw, bo taka była linia ś.p. starosty. Dziś jak go nie ma to władza którą się wówczas krytykowało teraz jest ok. Czasem coś skapnie...
Ale ad rem: Problem polega na tym, że latanie za bilecikiem darmowym, wklepywanie nr rejestracyjnego po prostu zniechęci ludzi. Wielu np. nie jeździ na stara mleczarnię właśnie z tego powodu.

i kupcy padną i deweloper postawi kolejny wiezowiec
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Krwawosina Cykoria niezalogowany
2 grudnia 2022r. o 13:23
~~liczyrzepa napisał(a): Ratuszowy wykończył targ na Wesołej to się wziął za manhatan. Koleżka deweloper już łapki zaciera?

oczywiscie, placyk spory jakiś wiezowiec wejdzie ...a milionik do kasy miasta wpadnie... a z tych bilecików to kto zarobi? ratusz słabo na SPP wychodzi wiec to raczej aby dobic drobny biznesik kupców i tyle
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnofioletowa Szachownica niezalogowany
2 grudnia 2022r. o 13:28
Jeszcze trochę a ratuszowy każe wam płacić za oddychanie.
Bo za sr..nie to już was dobrze kasuje.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Krwawosina Cykoria niezalogowany
2 grudnia 2022r. o 13:35
~~Jasnofioletowa Szachownica napisał(a): Jeszcze trochę a ratuszowy każe wam płacić za oddychanie.
Bo za sr..nie to już was dobrze kasuje.

:))))))))))))))) dobre ratuszowy chce dobić kupców zeby tam postawić jakiś ladny blok .... kasa od dewelopera juz czeka
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarobura Mięta niezalogowany
2 grudnia 2022r. o 13:55
W mieście ceramiki samochodów przybywa,parkingów nie.Za to mamy miasto osłupkowane i oparkometrowane. Brawo dla włodarzy grodu nad Bobrem.Tylko oni cieszą się, bo wpływa kasa .Natomiast my mieszkańcy i pracujący tu z okolicznych miejscowości - mamy dość.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Krwawosina Cykoria niezalogowany
2 grudnia 2022r. o 13:58
~~Szarobura Mięta napisał(a): W mieście ceramiki samochodów przybywa,parkingów nie.Za to mamy miasto osłupkowane i oparkometrowane. Brawo dla włodarzy grodu nad Bobrem.Tylko oni cieszą się, bo wpływa kasa .Natomiast my mieszkańcy i pracujący tu z okolicznych miejscowości - mamy dość.

miasto narazie jest w plecy i niby nie omkase chodzi a o to zeby bylo gdzie zaparkowac ....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Oliwkowy Rozpław niezalogowany
2 grudnia 2022r. o 14:20
Malkontentom nie dogodzi. Tak źle i tak nie dobrze. Natomiast w godzinach od 15 do 8 rano dnia następnego, parking powinien być dostępny ogółowi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.