Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Siła internetu - czytelniczka odzyskała dokumenty
~~Niebieski Grab niezalogowany
2 grudnia 2022r. o 17:27
Siła internetu ban za prawdę o was :-) dobrze że prawda działa do tego stopnia że musicie bankowac IP szarańczo
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ceglasta Serduszka niezalogowany
2 grudnia 2022r. o 19:51
Super
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szaroczarny Pomidor niezalogowany
2 grudnia 2022r. o 20:14
Coś ta siła internetu słabiutka bo zniknęły pieniądze a to jest stary chwyt ,że dokumenty podrzuca do skrzynki na listy ,Ja jak znalazłem portwel z grubą gotówką i dokumentami gościa z ulicy Łokietka to odwiozłem pod jego adres i oddałem jego żonie bo gościu już był na policji żeby zgłosić zgubienie dokumentów ,człowiek był tak uczciwy ,że na drugi dzień przywiózł mi do domu porządny koniak .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnogranatowy Pieris niezalogowany
2 grudnia 2022r. o 21:14
~~Szaroczarny Pomidor napisał(a): Coś ta siła internetu słabiutka bo zniknęły pieniądze a to jest stary chwyt ,że dokumenty podrzuca do skrzynki na listy ,Ja jak znalazłem portwel z grubą gotówką i dokumentami gościa z ulicy Łokietka to odwiozłem pod jego adres i oddałem jego żonie bo gościu już był na policji żeby zgłosić zgubienie dokumentów ,człowiek był tak uczciwy ,że na drugi dzień przywiózł mi do domu porządny koniak .

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarozielona Kolczurka niezalogowany
2 grudnia 2022r. o 22:17
siła internetu

https://rumble.com/v1rg6uk-szczypawki-eu.html
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Malkon niezalogowany
3 grudnia 2022r. o 13:20
Kiedyś jak na warszawskim bazarze Różyckiego kieszonkowcy czyścili kieszenie z portfeli to byli na tyle uczciwi, że po tzw. "lustracji" wrzucali te portfele do skrzynek pocztowych.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Granatowoszara Gazania niezalogowany
3 grudnia 2022r. o 15:36
Gdzie w tej historii jest internet?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Liliowoczerwony Żywotnikowiec niezalogowany
3 grudnia 2022r. o 21:18
wtedy Ciebie nie było (w planie)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Inwestycje