Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Bolesławiec i powiat bolesławicki – najczęściej wykonywane zawody
~~wsa niezalogowany
3 grudnia 2022r. o 11:27
praca w tym mieście za wiecej niz 3 tys brutto tylko po partyjnej koneksji .... ratusz zalatwia stołki swojakom bez problemu za dobre pieniądze ....reszta w fabrykach na 3 zmiany
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Irinlhk niezalogowany
3 grudnia 2022r. o 13:56
urenrjrjkvnm
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Niebieski Grab niezalogowany
3 grudnia 2022r. o 15:05
Praca w boleslawcu na stanowisko sędziego wymagane wykształcenie podstawowe konieczna zdolność dodawania wzrok i trochę uczciwości. Dyplom studiuf wyższych drukujemy na miejscu splagiatowane prace naukowe też spoko byle wywalić i zastąpic tych ludzi tam pracujących którzy nie spełniają tych podstawowych wymogów
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Prawdomowny niezalogowany
4 grudnia 2022r. o 17:43
Jedyny potrzebny tu zawód niewolnik
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Białoszary Miłorząb niezalogowany
4 grudnia 2022r. o 19:31
W Polsce obecna władza,daje zatrudnienie w spókach skarbu państwa,swoim ,jest pospolity nepotyzm. Nie inaczej jest na dole.Kolesiostwo i plecy może nic nie umieć ale kasę ma.Tak działa pisowskim mechanizm.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.