Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Turniej indywidualny brydża sportowego o puchar Bolec.info rozstrzygnięty - wiemy kto wygrał
~~Trawiasty Rącznik niezalogowany
7 grudnia 2022r. o 19:00
Brydż od dawien dawna jest gra emerytów. Na youtubie jest dokument o stanie tej dyscypliny i są tam ujęcia z turniejow i graja tam przede wszystkim ludzie starzy, niektórzy w pieluchach. Młodzi się do kart nie garną. w samym Wrocławiu gra w szachy więcej dzieci, niż w całej Polsce w brydża. Brydż umiera, to jest gra dla dziadków.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA JAWA zaprasza!
REKLAMA USŁUGI ELEKTRYCZNE