Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Chcą uregulowania zasad ruchu przy ulicy Bankowej
~~Ciemnoniebieska Inkarwilla niezalogowany
7 grudnia 2022r. o 9:36
Słuszna petycja z uwagi na bezpieczeństwo dzieci...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Biała Konwalia niezalogowany
7 grudnia 2022r. o 9:42
A może właśnie chodzi o to żeby wykończyć przedszkole? Bo z tego co wiem ratusz nie jest przychylny wnioskowanym zmianom.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~wsa niezalogowany
7 grudnia 2022r. o 10:52
te przedszkola rozwalone po całym miescie, to samo na Asnyka, gdzie w pasazu przedszkole, miesjac kulawe a potem problem, tu wiecej miejsca wiec wydaje sie ok, chyba same tam nie biegaja?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Malkon niezalogowany
8 grudnia 2022r. o 9:19
Każdy czegoś by chciał, ale to miejsce nie jest z gumy. 80 lat temu gdy w obiektach tych mieszkały osierocone dzieci nie było żadnego problemu z parkingiem , nawet było miejsce dla pomnika Jezusa. Dzisiaj mieszkający tam prawie wszyscy mają samochody i każdy chciałby swoje cztery kółka gdzieś postawić i jest problem. Przyjeżdżający do centrum miasta chcąc uniknąć opłaty parkingowej upychają swoje auta gdzie się da, tym samym utrudniają życie mieszkającym i działającym tam instytucjom. To, że pewne instytucje poparły petycję to jeszcze nie świadczy, że problem może być do końca rozwiązany i wątpię czy nawet w 50 procentach się go rozwiązać.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Xxx niezalogowany
8 grudnia 2022r. o 10:45
A ja tam mieszkam i pierwszy raz słyszę o petycji. Za to przywożących dzieci do przedszkola i Oxpressu rodziców parkujących na trawnikach, chodnikach i przed garażami jest bardzo dużo. Może trzeba było o tym pomyśleć, zanim zapisało się dziecko do placówki.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Tesa niezalogowany
8 grudnia 2022r. o 12:28
Też tutaj mieszkam ,pierwszy raz słyszę o jakiejś petycji,może trzeba było pomyśleć zanim otworzyło się taką placówkę,a i rodzice przywożący dzieci bardzo utrudniają nam mieszkańcom życie .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Marta niezalogowany
8 grudnia 2022r. o 16:57
Też tu mieszkam i pierwsze słyszę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Burgundowy Bieluń niezalogowany
8 grudnia 2022r. o 18:07
U urzędas/y podszywa/ją się pod mieszkańców wyżej :) Lecą z jednego IP i wpisują różne nicki. Słabo...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza