Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Czesław Maślicki nie żyje
~~Jasnolawendowa Czereśnia niezalogowany
13 stycznia 2023r. o 11:00
~~Ela napisał(a): Wyrazy współczucia. Bardzo empatyczni ludzie Danuta i Czesław. Dali mi wiarę w, to że zmiana jest możliwa a opór ma sens. Coraz mniej takich pięknych dusz na świecie.

Mi odebrali wiarę w ludzi, szczególnie ta Pani.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~E i J niezalogowany
13 stycznia 2023r. o 13:15
Czesiu Maślicki był człowiekiem wielu talentów. Był jednym z kilku społecznych organizatorów pierwszej telewizji lokalnej w Bolesławcu. W początkach jej działalności stał za kamerą i wykonał wiele nagrań. Miał bardzo duże zdolności manualne. W kontaktach bezpośrednich był ciepły i ujmujący. W sprawach ważnych nigdy nie kierował się konformizmem. Płacił za to wysoką cenę, która była skutkiem działań wygodnych konformistów. Dla bliskich i przyjaciół miał doskonałe, wręcz legendarne, czerwone wino, które było jego dziełem i uświetniało spotkania. Świat stał się mniej przytulny po jego śmierci...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoszara Karagana niezalogowany
13 stycznia 2023r. o 13:26
~~Makowa Kalina napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Bananowy Grzybień napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Mario napisał(a): Tytuł Profesora może nosić osoba która ma tytuł doktora oraz habilitację a także jest wykładowcą akademickim. Ten tytuł nie należy się osobom które uczą w szkołach średnich to są po prostu nauczyciele.


Widzisz jaki mały siurek jesteś? Profesor w tym znaczeniu to tytuł naukowy, tylko ogólnie przyjęta forma szacunku do nauczyciela. Odpuść.

Współczucie dla rodziny, ale w kwestii profesury to racja. Nie wolno nadużywać tego tytułu naukowego wobec nauczycieli. Szczególnie wobec nauczycieli I LO. Oni/one są 'paniami magistrami' lub 'proszę paniami'.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoszara Karagana niezalogowany
13 stycznia 2023r. o 13:33
Bylam uczennica Maslickiego w szkole podstawowej nr. 6 na Dolnych Mlynach, takiego wspanialego W-F-u juz nigdy potem zaden nauczyciel, profesor nie prowadzil a jego żona profesor Maslicka zasluguje na wielkie ordery za nauke j.polskiego . to byli wspaniali nauczyciele
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zbigniew Pilip niezalogowany
13 stycznia 2023r. o 14:45
Pan Czesław Maślicki prowadził też w latach 1968-1972 w LO kółko fotograficzne. To dzięki niemu nauczyłem się techniki fotografii, a nawet obróbki filmów 16 mm w technice odwracalnej (uzyskiwało się dzięki temu od razu pozytyw, a nie negatyw na taśmie filmowej). Jestem mu wdzięczny za przekazaną wiedzę i niewyczerpalną życzliwość w sytuacjach, w których jako uczniowie "nie popisaliśmy się".
Wiem ,że także dizłał jako sędzia koszykówki. Sam byłem na iluś tam meczach drużyn koszykówki kobiecej, na których można go było zobaczyć w roli sędziego.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarobrunatny Liliowiec niezalogowany
15 stycznia 2023r. o 17:31
Pan Maślicki uczył w 1LO przysposobienia obronnego.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonobiały Aster niezalogowany
22 stycznia 2023r. o 19:16
Bardzo pozytywny człowiek, ogromny zal
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnopopielaty Bodziszek niezalogowany
24 stycznia 2023r. o 6:10
No umarł , no i co? Takie koleje rzeczy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.