Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Robert Obaz
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Ciało pracownika wyleciało w powietrze i wpadło przez dach do środka stacji - nowe informacje i zdjęcia
~~Brunatnoczarna Kosodrzewina niezalogowany
22 stycznia 2023r. o 15:49
~~Ciemnobursztynowa Fasola napisał(a): To ciekawe, bo nagraniu z miejsca nie widać tego pracownika co rzekomo poleciał na dach, a jakość nagrania jest bardzo dobra.

Przebił poszycie dachu i wpadł do środka, niestety
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Halina niezalogowany
22 stycznia 2023r. o 16:24
No cóż kierownik straci stanowisko reszta umyje ręce a " rynta " będzie wypłacona odpowiednią żeby Wdowa nie latała po Sądach i nie straszyła formy i się . ....rozmyje afera oczywiście będą też szkolenia załogi oj będą . Skąd ja to znam .Szkoda pracowników .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Makowa Kalina niezalogowany
23 stycznia 2023r. o 7:42
To Bolesławie. Info że Zgorzelca nikogo nie interesuje.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Aga niezalogowany
23 stycznia 2023r. o 12:41
~~Don Kichot napisał(a): Tak mi się wydaje, ale ktoś tam wszedł z papierosem.... bądź odpalał papierosa, pod drzwiami, jak drzwi były otwarte... Do tego już nie dojdziesz (choć może..., kiedyś...)
Jakby sprawdzić co spowodowało wybuch?
Przy naszym sprzęcie i policji, która łapie biednych kierowców (bo bogaci mają ich w du...). To raczej znajdzie się ktoś winny. Na pewno nie będzie to kierownictwo firmy, które na to pozwoliło. Nie będzie to nikt kto ma odpowiednią kasę.... za $ wszystko się da załatwić....
Dobrze, że w sądzie ostatecznym to się nie liczy...


Jedną z osób rannych jest pracownik UDT. Nie sądzę by ktokowiek w takim miejscu używał ognia, zwłaszcza przy pracach pod nadzorem.
PS. Zobacz film
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Makowy Grab niezalogowany
23 stycznia 2023r. o 13:28
Wystarczył ładunek elektrostatyczny.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Co2 niezalogowany
24 stycznia 2023r. o 9:25
Tak potężny zbiornik po paliwie to cicha bomba mnie uczono na ADR powinno się taki zbiornik przewietrzyć np gazem co2 jest cięższy iwypycha opary na zewnątrz robią to specjalisztyczne służby potem badanie stężenia par ch3 mogła powstać iskra no i bummm żadnych narzędzi stalowych są specjalne ktoś widocznie zapomniał o bhp
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.