Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA MediaExpert zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Czym jest taniec orientalny? Już jutro "Babskie gadki" z Idalią Kowarą-Schmidt
~~Pomarańczowożółta Golteria niezalogowany
24 stycznia 2023r. o 10:18
Nudzi im się
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Gość niezalogowany
24 stycznia 2023r. o 11:00
Nie mogę się wprost doczekać, na wywiad z ,,gościniami" naszego powiatu... :) :) :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Biała Konwalia niezalogowany
24 stycznia 2023r. o 13:01
cyt.:"O grupie tanecznej zrobiło się bardzo głośno w czerwcu 2022 roku, gdy wystąpiła na festynie parafialnym, co odbiło się głośnym echem i dyskusją w naszym mieście."

Nie w mieście tylko na innym portalu gdzie naczelna hejterka miasta obraziła dziewczyny i dzieci i do dziś nie przeprosiła.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.