Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Poprawa w dostawach węgla w gminach powiatu bolesławieckiego
~~Mim niezalogowany
25 stycznia 2023r. o 12:30
Ceny gazu na gieldzie spadły poniżej cen sprzed wojny a firmom obniżyli o 19%. Wzosty były po 800 %. Czyli PGNIG dalej łupie przedsiębiorców na 780%. W TVPIS gadają że mamy się czeszyć z tych obniżek. ZŁODZIEJE!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Eryk niezalogowany
25 stycznia 2023r. o 13:20
Polska ma sporo swego węgla, a tu bzdury wygaduje poseł. A ciemny lud w to wierzy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoszary Tytoń niezalogowany
25 stycznia 2023r. o 13:55
Czasem wydaje mi się że jestem w jakimś śnie. W POLSCE NIE MA WĘGLA???? Od dziecka mi wpajano, ze Polska węglem stoi. Niech mnie ktoś uszczypnie, koniec spania.
Do czego nas to niemieckie lewactwo doprowadziło. Na razie polikwidowaliśmy kopalnie. Nie da się ich już przywrócić do eksploatacji. Trzeba by budować nowe. Teraz zabronią nam hodować zwierzęta. Tylko czekać aż się dowiemy, że uprawa zbóż też szkodzi "planecie". Będziemy siedzieć o chłodzie i głodzie. Chyba że zaczniemy myśleć i zrobimy porządek z tymi lewackimi ekooszołomami.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zzieleniały Pustynnik niezalogowany
25 stycznia 2023r. o 14:15
~~Brunatnoszary Tytoń napisał(a): Czasem wydaje mi się że jestem w jakimś śnie. W POLSCE NIE MA WĘGLA???? Od dziecka mi wpajano, ze Polska węglem stoi. Niech mnie ktoś uszczypnie, koniec spania.
Do czego nas to niemieckie lewactwo doprowadziło. Na razie polikwidowaliśmy kopalnie. Nie da się ich już przywrócić do eksploatacji. Trzeba by budować nowe. Teraz zabronią nam hodować zwierzęta. Tylko czekać aż się dowiemy, że uprawa zbóż też szkodzi "planecie". Będziemy siedzieć o chłodzie i głodzie. Chyba że zaczniemy myśleć i zrobimy porządek z tymi lewackimi ekooszołomami.

Jak żeś głupi to i ci wmówili. Ale wmówili polscy górnicy co to przez dziesiątki lat brali grubą kasę, bo mało która kopalnia była w stanie na siebie zarobić.
A teraz to PiS podpisał z tymi górnikami że kopalnie będą zlikwidowane.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Do posła niezalogowany
25 stycznia 2023r. o 14:32
W gminie miejskiej dalej cienko to wygląda .
Po rozmowie telefonicznej z UM Bolesławiec pierwszą transzę kupię gdzieś na WIOSNĘ!? ( wg. numeracji )

Zastanawiam się gdzie jadą pociągi z węglem w kierunku Węglińca i Zgorzelca, a jest ich sporo.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Srebrnoszary Narcyz niezalogowany
25 stycznia 2023r. o 14:39
~~ech napisał(a): Czy jest jakiś rozdzielnik ? Bo okazuje się ,że Ci co złożyli wniosek na końcu już węgiel mają . Są tacy co czekają 3 miesiąc od złożenia wniosku . No chyba nie jest tak , że najpierw nasi , potem reszta , na chybił trafił ? Takie rzeczy , zwłaszcza w naszym Kraju już są znane . Takie czarne myśli . Oby nie .

Zależy kogo znasz lub ciebie znają.
Ja bez znajomości myślę że węgiel kupię w LIPCU LUB SIERPNIU.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoszary Tytoń niezalogowany
25 stycznia 2023r. o 14:40
~~Zzieleniały Pustynnik napisał(a):
Jak żeś głupi to i ci wmówili. Ale wmówili polscy górnicy co to przez dziesiątki lat brali grubą kasę, bo mało która kopalnia była w stanie na siebie zarobić.
A teraz to PiS podpisał z tymi górnikami że kopalnie będą zlikwidowane.

A może to ty dałeś sobie wmówić że wydobywanie węgla może być nierentowne? Wokół kopalni namontowano tyle mechanizmów finansowych, że prostego rachunku nie da się wyprowadzić i można było wykreować wszystko.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zzieleniały Pustynnik niezalogowany
25 stycznia 2023r. o 14:55
O jakich mechanizmach gadasz? Albo coś przynosi zysk albo stratę. A do kopalni przez większość lat dopłacamy. Są takie które mogłyby być na plusie, ale inne ciągną je w dół. Zresztą PiS na kopalnie podpisał wyrok. Więc przestaniemy w końcu dopłacać. I będzie mniej 40 letnich emerytów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza