Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA HENRYKI 2024! Zapraszamy!
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Sprzedali działkę na placu Popiełuszki za prawie dwa miliony
~~Sinawy Mamutowiec niezalogowany
28 stycznia 2023r. o 9:39
~~Gęś napisał(a): Nie ma nadzoru nad planowaniem przestrzennym w mieście. Chaos goni chaosem , przypadek rządzi przypadkiem. W Bolesławcu tworzy się stan całkowitego bezładu w przestrzeni miasta, na lata, niestety. Za ten stan odpowiada Główny Urzędnik Miasta i jego zaplecze,


Plan tego miasta wygląda jakby sie komuś atrament rozchlapnął.
Bez ładu i składu. Pełno ślepych ulic. Całe osiedla mają tylko jedną uliczkę dojazdową.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Sinawy Mamutowiec niezalogowany
28 stycznia 2023r. o 9:48
~~Sinawy Mamutowiec napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Gęś napisał(a): Nie ma nadzoru nad planowaniem przestrzennym w mieście. Chaos goni chaosem , przypadek rządzi przypadkiem. W Bolesławcu tworzy się stan całkowitego bezładu w przestrzeni miasta, na lata, niestety. Za ten stan odpowiada Główny Urzędnik Miasta i jego zaplecze,


Plan tego miasta wygląda jakby sie komuś atrament rozchlapnął.
Bez ładu i składu. Pełno ślepych ulic. Całe osiedla mają tylko jedną uliczkę dojazdową.


Że już nie wspomnę o ulicach z jedną nazwą i w różnych częściach miasta. Oraz o nazwach ulic powtarzających sie z nazwami ulic w Kruszynie. Co przy tym samym kodzie pocztowym stanowi zagwozdkę dla kurierów i dostawców.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.