Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Odnawialne Źródła Energii – co się do nich zalicza?
~~Ciemnopopielata Brzoza niezalogowany
27 stycznia 2023r. o 19:15
Propagandowe wypociny.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudobrązowy Dziewięćsił niezalogowany
27 stycznia 2023r. o 23:40
najlepiej wychodzi to niemiaszkom
uruchomiając następne kopalnie węgla brunatnego
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lazurowy Tulipan niezalogowany
28 stycznia 2023r. o 9:48
Ja myślę że do najbardziej odnawialnych źródeł energii można zaliczyć mega propagandę jaką w tym temacie uprawiają określone grupy gangsta biznesmenów w białych kołnierzykach. Zawsze tak było że jak ktoś chciał nam coś wcisnąć to forsował to wszelkimi metodami i wmawiał nam że to jest lepsze, najlepsze co mogło nas do tej pory spotkać, a jak w to wejdziemy to będziemy na topie. Tylko dziwnym trafem jest tak że potem i tak potencjalny odbiorca tego pseudo cudu techniki dostaje w związku z tym tematem w tyłek. Wciskają na dookoła wszędzie bio, eko, itd... , a i tak to wszystko sprowadza się do jednego. Kosztem mas jednostka ma się wzbogacić.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego