Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Wspaniały wynik niedzielnej zbiórki w Bolesławcu
~~jkugo niezalogowany
30 stycznia 2023r. o 13:01
Ale tam ...ków trafia , chcieli zakamuflować , ukryć nie nagłaśniać , oczernić , zaszkodzić i nici z tego a gdzie wasz caritas ile zebrał, jaka była akcja i ile z tego zniknęło a zniknęło .

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~redemptorysta niezalogowany
30 stycznia 2023r. o 15:24
Wspaniałe wyniki to osiągają złodzieje z PIS jedną uchwałą przyznali sobie tylko w resorcie finansów 64 miliony na nagrody dla siebie ,natomiast cała Polska z wielkim trudem zebrała na sprzęt ratujący życie 150 milionów dla WOŚP .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnożółta Poziomka niezalogowany
31 stycznia 2023r. o 8:15
Ktoś cię orientuje ile w tym roku do puszki wrzucił Owsiak ? Pytam bo nigdzie w necie nie mogę znaleźć tej informacji.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22744
Falco111 nieaktywny
31 stycznia 2023r. o 8:16
a ile ty wrzuciłeś?...też tego nie ma w necie...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Morelowy Kopytnik niezalogowany
1 lutego 2023r. o 7:53
WOŚP to prywatna inicjatywa Owsiaka , który znalazł sposób na zarabianie na siebie. Pokrzyczy jeden dzień i odpoczywa na Mazurach na jachcie z procentów!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Morelowy Kopytnik niezalogowany
1 lutego 2023r. o 7:55
Dlaczego samorząd Bolesławca sabotuje program rządowy i sprowadza groszek nie nadający się do spalania w piecach na ekogroszek?Ludzie zapłacili za węgiel i nie mogą go odebrać!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.