Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Zobaczcie jak 39-latek okradł salon kosmetyczny!
~~kolega Michauka niezalogowany
31 stycznia 2023r. o 7:40
sprawdziłem, ten brodacz to nie Michu Szotu jednak, dlatego pytanie gdzie ta gnida sie podziewa .. boleslawiec luban zgorzelec nowogrodziec
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czerwonobrązowy Osteospermum niezalogowany
31 stycznia 2023r. o 15:51
Jestem w Bolcu. Fraglrsie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtawordzawy Złotokap niezalogowany
31 stycznia 2023r. o 16:16
~~Czerwonobrązowy Osteospermum napisał(a): Jestem w Bolcu. Fraglrsie.

jestes ale chyba na bolcu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mariusz Luban Łużycka niezalogowany
31 stycznia 2023r. o 16:19
Michal jesli to ty to chce sie rozliczyc. Mariusz z Lubania, odezwij sie . latalismy razem na jume po sklepach
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mariusz Luban Łużycka niezalogowany
31 stycznia 2023r. o 19:46
Michau Szotu wiem ze to nie ty w tej brodzie latales i za klamki szarpałes, odezwij sie . Cała Łuzycka w Lubaniu nA ciebie czeka az wpadniesz sie rozliczyć, parówo zakłamana judaszu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~--Czerwonobrązowy Osteospermum niezalogowany
31 stycznia 2023r. o 22:23
~~Mariusz Luban Łużycka napisał(a): Michau Szotu wiem ze to nie ty w tej brodzie latales i za klamki szarpałes, odezwij sie . Cała Łuzycka w Lubaniu nA ciebie czeka az wpadniesz sie rozliczyć, parówo zakłamana judaszu

~~Czerwonobrązowy Osteospermum napisał(a): Jestem w Bolcu. Fraglesie.

Co ci kmiocie( fraglesie), jestem winny.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~rod niezalogowany
1 lutego 2023r. o 6:39
Przeciez Szotu to frajer ,okradanie kolegow i tanie wałki . tfu chara mu do mordy i niech mlaska
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMAMrowka zaprasza