Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Jutro odbędzie się LVI Sesja Rady Powiatu
~~Morelowy Kopytnik niezalogowany
31 stycznia 2023r. o 18:22
Weźcie się do roboty! Sprowadzacie dla ludzi groszek który nie nadaje się do spalania w piecach na ekogroszek!Ludzie zapłacili za węgiel a odebrać nie mogą bo sabotujecie program rządowy!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Izabelowy Czarny niezalogowany
31 stycznia 2023r. o 21:05
https://youtu.be/EyRRFKQht2M

Debatujcie bo niebawem może być jak u naszego sąsiada, tam do wojska powołują radnych i burmistrzów, nawet kobiety
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bolecnauta niezalogowany
31 stycznia 2023r. o 21:30
Czy przewidziana jest obecność PanaM bo kiedyś obiecywał że będzie brał udział w takich nasiadówkach by patrzeć władzy na ręce.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo