Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Zebrali 400 kilogramów kasy - rozmowa z Michałem Szwedem [WIDEO]
~~MatL niezalogowany
1 lutego 2023r. o 13:56
ale Patrycja jest petarda...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płowoszara Mina niezalogowany
1 lutego 2023r. o 17:19
Kilka lat miałam okazję widzieć na własne oczy jaki to trud, ciężka praca i zaangażowanie setki osób, aby to wszystko ZAGRAŁO właśnie tego dnia, ale oczywiscie Ci którzy nie dają, nie pomagają, mają najwięcej do powiedzenia. To trzeba mieć tupet ! Nie dajesz, a więc WARA Ci OD NIESWOICH PIENIĘDZY ... Wierzcie mi, nikt nikomu na siłę nie zabiera ani złamanego grosza, to jest tylko i wyłącznie dobra wola ludzi, nie raz Takich, którzy Sami mają mało, ale mają serce.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szargan niezalogowany
1 lutego 2023r. o 19:05
"Już odpoczełeś" serio?? Zacny poziom dziennikarstwa reprezentujecie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza