Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Wilk, który wystraszył się kamerki - ZOBACZCIE WIDEO
~~Brudnobiała Kuningamia niezalogowany
4 lutego 2023r. o 18:41
Piękne zwierzę!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Błękitnawy Rojnik niezalogowany
4 lutego 2023r. o 19:18
Super film
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Orzechowa Gipsówka niezalogowany
4 lutego 2023r. o 20:08
No śliczny .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~k niezalogowany
4 lutego 2023r. o 21:11
kolejna udana interwencja bolec.info
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ey niezalogowany
4 lutego 2023r. o 21:14
na szczescie nikomu nic sie nie stało
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
4 lutego 2023r. o 22:00
Kilka tygodni temu w powiecie przemyskim odnaleziono zwłoki zaginionego 64-latka. Okazało się, że ciało zjadły dzikie zwierzęta. Śledczy wyjaśniają, w jaki sposób zmarł 64-latek; media sugerują, że mógł zostać zjedzony przez zwierzęta już po śmierci lub zginąć po ataku watahy wilków.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
4 lutego 2023r. o 22:06
Wilk zagryzł psa i zaatakował ludzi pracujących w lesie. Zagryziony Azorek to smutny dowód na to, że niektóre wilki coraz śmielej sobie poczynają. W gminie Kamienna Góra odbędą się kolejne już próby odłowienia drapieżnika.
Mieszkańców okolic zaalarmował personel gabinetu weterynaryjnego "Dr Wilczur" z Lubawki, 20 października. Lekarze z tej placówki pomagają dzikim zwierzętom i interweniują gdy dzieje się im krzywda. W tym wypadku jednak przestrzegli mieszkańców przed agresywnym i śmiałym wilkiem, apelując o zabezpieczanie zwierząt domowych przed jego atakiem.
Nie bał się ludzi. Nie pozwalał się odgonić, cały czas dusząc psa. Po otrzymaniu zgłoszenia o napaści ruszyliśmy z pomocą. W końcu udało nam się odgonić wilka przy pomocy samochodu, ale jedynie na chwilę. Wystarczyło to jednak aby przejąć rannego psiaka - opisuje dr Barbara Orszulak, lekarz weterynarii z gabinetu dr Wilczur.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
4 lutego 2023r. o 22:08
Okres wakacyjny z pewnością nie zaczął się dobrze dla pewnego mieszkańca wsi Wojaszówka położonej na Podkarpaciu. Został on pogryziony przez wilki, które zaatakowały go tuż przed jego posesją. Nigdy wcześniej podobna sytuacja nie miała miejsca, choć łupem wspomnianych drapieżników padały już wcześniej zwierzęta hodowlane.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMAMrowka zaprasza