Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Zaginiona biblioteka uniwersytecka z Nowogrodźca
~~Gjk niezalogowany
4 marca 2023r. o 20:30
Jestem pod wrażeniem wiedzy, pasji oraz umiejętności przekazywania informacji przez Pana Dariusza. Wspaniale, że znalazła się tak wybitna osoba, która przybliża nam historię naszego regionu, także tego "Poniemieckiego".
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonkawożółta Hortensja niezalogowany
4 marca 2023r. o 21:20
~~Gjk napisał(a): Jestem pod wrażeniem wiedzy, pasji oraz umiejętności przekazywania informacji przez Pana Dariusza. Wspaniale, że znalazła się tak wybitna osoba, która przybliża nam historię naszego regionu, także tego "Poniemieckiego".

żyjmy w Europie, Nasza historia (jeśli obrzydzają cię Niemcy nie bieżąco od nich pieniędzy, nie pracuj w niemieckich firmach, nie jeździj niemieckim samochodem & UGiM Nowogrodziec niech nie bierze kasy na odrestaurowanie zabytków od Niemiec)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~janek niezalogowany
5 marca 2023r. o 6:23
~~Zielonkawożółta Hortensja napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Gjk napisał(a): Jestem pod wrażeniem wiedzy, pasji oraz umiejętności przekazywania informacji przez Pana Dariusza. Wspaniale, że znalazła się tak wybitna osoba, która przybliża nam historię naszego regionu, także tego "Poniemieckiego".

żyjmy w Europie, Nasza historia (jeśli obrzydzają cię Niemcy nie bieżąco od nich pieniędzy, nie pracuj w niemieckich firmach, nie jeździj niemieckim samochodem & UGiM Nowogrodziec niech nie bierze kasy na odrestaurowanie zabytków od Niemiec)



pier..do.lisz niemcy złodzieje niech oddadzą nasze zagrabione rzeczy...na wojnie się zbogacili co nie i nie pier nicz śmieci .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~co za patologia niezalogowany
5 marca 2023r. o 6:37
~~janek napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Zielonkawożółta Hortensja napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Gjk napisał(a): Jestem pod wrażeniem wiedzy, pasji oraz umiejętności przekazywania informacji przez Pana Dariusza. Wspaniale, że znalazła się tak wybitna osoba, która przybliża nam historię naszego regionu, także tego "Poniemieckiego".

żyjmy w Europie, Nasza historia (jeśli obrzydzają cię Niemcy nie bieżąco od nich pieniędzy, nie pracuj w niemieckich firmach, nie jeździj niemieckim samochodem & UGiM Nowogrodziec niech nie bierze kasy na odrestaurowanie zabytków od Niemiec)


pier..do.lisz niemcy złodzieje niech oddadzą nasze zagrabione rzeczy...na wojnie się zbogacili co nie i nie pier nicz śmieci .



,,nie pier nicz śmieci .'' Do szkoły umysłowa kaleko .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ziemistoszara Miodunka niezalogowany
5 marca 2023r. o 11:44
Księdza spytajcie, jeszcze paręnaście lat temu było pełno starodruków na chórze.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22744
Falco111 nieaktywny
5 marca 2023r. o 11:52
~~janek napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Zielonkawożółta Hortensja napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Gjk napisał(a): Jestem pod wrażeniem wiedzy, pasji oraz umiejętności przekazywania informacji przez Pana Dariusza. Wspaniale, że znalazła się tak wybitna osoba, która przybliża nam historię naszego regionu, także tego "Poniemieckiego".

żyjmy w Europie, Nasza historia (jeśli obrzydzają cię Niemcy nie bieżąco od nich pieniędzy, nie pracuj w niemieckich firmach, nie jeździj niemieckim samochodem & UGiM Nowogrodziec niech nie bierze kasy na odrestaurowanie zabytków od Niemiec)


pier..do.lisz niemcy złodzieje niech oddadzą nasze zagrabione rzeczy...na wojnie się zbogacili co nie i nie pier nicz śmieci .



janek...a ''ruskie '' ?...też nie oddają nam zagrabionych ''rzeczy'' ....;D
będziesz protestował ? ;D....będziesz żądał ''reparacji'' ? ;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ultramarynowa Abelia niezalogowany
5 marca 2023r. o 11:59
~~Ziemistoszara Miodunka napisał(a): Księdza spytajcie, jeszcze paręnaście lat temu było pełno starodruków na chórze.

Tak było na chórze sam widziałem. Widać było, że ktoś je ewidencjował bo miały zakładki z numerami. Pamiętam, że niektóre miały numery ponad 1000. Były tam stare rękopisy i druki. Dużo było mniejszych drukowanych książek jakby to były książeczki do nabożeństwa ale to było w 1992 roku. Czy są tam teraz nie wiem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudozłoty Słoneczniczek niezalogowany
5 marca 2023r. o 21:26
~~Gjk napisał(a): Jestem pod wrażeniem wiedzy, pasji oraz umiejętności przekazywania informacji przez Pana Dariusza. Wspaniale, że znalazła się tak wybitna osoba, która przybliża nam historię naszego regionu, także tego "Poniemieckiego".

Niech się boją raczej urzędnicy w muzeum, nic nie piszą
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo