Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Piotr Borys, poseł pochodzący z Bolesławca stawia Ultimatum rządowej telewizji
~~pinochet niezalogowany
21 marca 2023r. o 11:46
Póki w tej "liberalnej" i "demokratycznej" partii są tacy którzy domagali się obowiązkowych szczepień i ograniczeń dla niezaszczepionych na szemranego covida(Schetyna,Szełemej),nikt poważny nie powinien na PO głosować.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~filantrop niezalogowany
21 marca 2023r. o 11:55
Niech SE tarota POstawi to może iq mu przybędzie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Emeryt niezalogowany
22 marca 2023r. o 10:28
A co ma P O wspólnego ze szczepieniami. Radzę nie oddawać ani jednego głosu na Pi S i wszystkich z nimi powiązanych.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza