Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Chcą przebłagać za zniesławienie papieża
~~Brunatnoszary Tytoń niezalogowany
25 marca 2023r. o 8:53
Czy ktoś może wyjaśnić, w jakiej dziedzinie Jan Paweł II był autorytetem? Z zawodu był profesorem etyki (katolickiej), ale w żadnej sprawie tak nie zawiódł, jak właśnie w kwestiach etycznych: od potępienia prezerwatyw i wszelkiej antykoncepcji po ukrywanie pedofilów. Był nieetyczny w teorii i w praktyce. To ostatnie potwierdził ostatnio nawet papież Franciszek. Czy mówienie o nim, jako o wielkim autorytecie, nie ma na celu tylko kneblowanie krytyki pod jego adresem?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Słomkowa Psianka niezalogowany
25 marca 2023r. o 9:08
Jedyną korzyścią z tego nieudanego ataku na ludzi wierzących jest to, że TVN wprawdzie nie celowo, ale ostatecznie pogrzebał szanse na wygraną Donalda Tuska co znowu nie wróży zbyt dobrze realizacji niemieckich interesów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ Magdalena niezalogowany
25 marca 2023r. o 9:20
~~Słomkowa Psianka napisał(a): Jedyną korzyścią z tego nieudanego ataku na ludzi wierzących jest to, że TVN wprawdzie nie celowo, ale ostatecznie pogrzebał szanse na wygraną Donalda Tuska co znowu nie wróży zbyt dobrze realizacji niemieckich interesów.


Musisz natychmiast wyjechać na kilka godzin , musisz zostawić małe dziecko . Jest tylko ksiądz i cichodajka z parkingu .
Kto ci je popilnuje ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~JJJ61JJJ niezalogowany
25 marca 2023r. o 9:36
"nie lękajcie się" - ale JP II mówił to do pedofili w sukienkach, nie do was..-, owce i barany.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Migdałowa Rzeżucha niezalogowany
25 marca 2023r. o 9:46
~~JJJ61JJJ napisał(a): "nie lękajcie się" - ale JP II mówił to do pedofili w sukienkach, nie do was..-, owce i barany.


Bawi cię używanie nie swojego nicka ,
prześladujesz mnie ;););)
wiem ,wiem jestem dla ciebie natchnieniem …..D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płomiennorudy Zimowit niezalogowany
25 marca 2023r. o 12:01
Komuchów mierzi JPII bo dzięki niemu część z nich została oderwana od koryta.
Tęsknicie za dawnymi "dobrymi" czasami?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~16okruJ niezalogowany
25 marca 2023r. o 12:02
~~Migdałowa Rzeżucha napisał(a):
Ktoś napisał: ~~JJJ61JJJ napisał(a): "nie lękajcie się" - ale JP II mówił to do pedofili w sukienkach, nie do was..-, owce i barany.


Bawi cię używanie nie swojego nicka ,
prześladujesz mnie ;););)
wiem ,wiem jestem dla ciebie natchnieniem …..D


Malinowy nosie , zgłoś mobbing albo stalking .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~prokurator Piotrowicz niezalogowany
25 marca 2023r. o 12:03
~~Płomiennorudy Zimowit napisał(a): Komuchów mierzi JPII bo dzięki niemu część z nich została oderwana od koryta.
Tęsknicie za dawnymi "dobrymi" czasami?


Boże broń , ja nie tęsknię .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza