Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Przez półtora roku zapłaciliście za parkowanie w Bolesławcu cztery i pół miliona złotych
~~Mysi Kiścień niezalogowany
24 marca 2023r. o 20:38
~~Ognistorudy Uczep napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Nadżółkły Chmiel napisał(a): Roman jest historykiem i wie co robi .Cała kasa z parkometrów idzie na autobusy MPK.

Nawet mu na opony nie starczy

a mialo być na ściezki rowerowe i zieleń miejską....a tak betonoza zostaje i smród spalin aut z okolicznych wiosek bo tych jest masa....mzk dziala tragicznie, mało linii, mało autobusów..... miasto w korkach ciągle stoi .... pozdrowinia dla ratusza ... taczki szykujcie dla cara i jego świty
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Cynamonowy Ostrokrzew niezalogowany
24 marca 2023r. o 21:59
~~Jasnopomarańczowa Pernecja napisał(a): Powinni podnieść konkretnie opłaty parkingowe mieszkańcom miasta. To oni głównie korzystają z miejskiej komunikacji, a nie przyjezdni, którzy nieznając miasta nie będą wozić się autobusami i przesiadać aż trafią do celu. Taki woli autem pojechać, bo wbije w nawigację i dojedzie do punktu. A miejscowy, który wie gdzie jaka ulica i jakim nr najlepiej tam dojechać gdzie chce, tylko z wygody jeździ po mieście prywatnym autem a nie komunikacją...

No to wbij w autobus .Ukry jeżdżą po brzegi ,autobus wypełniony ponad normę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Cynamonowy Ostrokrzew niezalogowany
24 marca 2023r. o 22:03
~~okil napisał(a): Zagłosuję na każdego, kto zlikwiduje strefę płatnego parkowania i realnie zwiększy ilość miejsc parkingowych.

Ty nie rozumiesz że to realizacja agendy globalistów?2030 !Nie chodzi o parkingi ,zyski itp .Według globalistów Masz nie mieć niczego(auta)i być szczęśliwym.Te akcje to utrudnianie tym co mają auto.Po to by zrezygnować z niego.Teraz zakładają oświetlenie LED.Promieniowanie pod tymi lampami przekracza dopuszczalne normy.Lampy posiadają czujniki obecności i inne super rzeczy.SMART CITY .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnoróżowy Wilec niezalogowany
24 marca 2023r. o 23:29
~~Płomiennorudy Zimowit napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Płomiennorudy Zimowit napisał(a): Co osiagnął?
1.Wpływy do budżetu 576 tys
2.Wściekłość mieszkańców.
3. Dużo mniejsza liczba miejsc postojowych.
4. Straty firm znajdujących się w strefie z powodu omijania strefy, zwłaszcza przez przyjezdnych.


Zlikwidował parking na wesołej, spowodował że parking przy PKP praktycznie bezużyteczny.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~po 1 mieszkańcy niezalogowany
26 marca 2023r. o 7:02
Musicie wiedzieć, że władza zmienia umysł. Jeśli wybieracie kogoś na 4. kadencję, to nie jest ta sama osoba, którą wybieraliście na 1. kadencję.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza