Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Bolesławiecki żołnierz Piotr Motyka zadebiutuje w boksie zawodowym. Wygraj bilety na galę!
22717
Patrycja
6 kwietnia 2023r. o 13:02
~~Banita napisał(a): Lata temu miałem okazje trenować z Piotrkiem w jednym klubie pod okiem trenerów Tomczyków, zaangażowanie w ćwiczenia i skupienie Piotrka było kwestią rzucającą się w oczy od pierwszych treningów, Piotrek trenował najszybciej, najdokładniej, najciężej- każdy kto miał styczność z Piotrkiem na sali „elektrona” ten wie, z jakim zapałem przygotowywał się do treningów i jak bardzo był oddany tej pięknej dyscyplinie, jaką jest- boks. Zawsze z wielkim podziwem i respektem obserwowałem, jak Piotrek przelewa pot i krew na treningach, dlatego z wielką chęcią obejrzałbym dzieło końcowe w postaci zawodowej walki na gali bokserskiej w Zgorzelcu, a bilety od głównego bohatera artykułu sprawiłyby mi wielką przyjemność. Trzymam kciuki i powodzenia!


Mamy zwycięzcę! Zapraszamy po odbiór nagrody w godzinach od 9 do 14 do redakcji Bolec.Info przy ulicy Bohaterów Getta 2. (siedziba firmy CIVITAS, drugie piętro) :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego