Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Impuls już nie Miasta
~~Morus niezalogowany
24 maja 2023r. o 16:58
~~Amarantowy Wielosił napisał(a): Piotr Roman ma się czym pochwalić
PIT za 2021 r. zgromadzone pieniądze przez całe życie
4500 tyś zł, ( cztery i pół tysiąca zł ).

cos ci sie kolego pomyliło
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Liliowobiała Pernecja niezalogowany
24 maja 2023r. o 18:17
Impuls miał już swój czas. Widoczni byli przy składaniu kwiatów przed pomnikami. I jeszcze podczas głosowań wstrzymywali się od zabrania głosu. Dziękuję. Ja już tego nie kupuję. Czas na ludzi nowych i nowe ugrupowania. Które prezentują polski i lokalny punkt widzenia. Bez politycznej poprawności i bez mówienia okrągłymi słówkami.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pomarańczowoczerwony Jesion niezalogowany
24 maja 2023r. o 18:26
No ja na ich stronie widzę co innego, no ale to kogo proponujesz? Ktoś wystawi niezależny komitet? Podziel się info... Może ktoś ma faktycznie większe jaja
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jeden próbował niezalogowany
24 maja 2023r. o 18:57
~~Pomarańczowoczerwony Jesion napisał(a): No ja na ich stronie widzę co innego, no ale to kogo proponujesz? Ktoś wystawi niezależny komitet? Podziel się info... Może ktoś ma faktycznie większe jaja

Do dzisiaj go opluwają.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pomarańczowoczerwony Jesion niezalogowany
24 maja 2023r. o 19:08
No to niech ten ktoś zbierze ludzi, zrobi komitet i powalczy z ratuszowymi... A nie, czekaj, to już trudniejsza sprawa...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~No pewnie łatwizna niezalogowany
24 maja 2023r. o 19:16
~~Pomarańczowoczerwony Jesion napisał(a): No to niech ten ktoś zbierze ludzi, zrobi komitet i powalczy z ratuszowymi... A nie, czekaj, to już trudniejsza sprawa...

To też było. Zapytaj na koziej wólce.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pomarańczowoczerwony Jesion niezalogowany
24 maja 2023r. o 19:37
Wiem tylko, że za rządów ratuszowego żadnemu obywatelskiemu komitetowi nie udało się zrobić takiego poparcia jak Impuls i aż 4 radnych w Radzie miejskiej i jeden w powiatowej. Kroplą drąży skałę nie siłą lecz czasem i uporem. Spokojnie. Kto walczy już zwyciężył. Najgorzej to odpuścić. Ja im życzę powodzenia bo to nie jest łatwy i uprzejmy przeciwnik.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lucjan niezalogowany
24 maja 2023r. o 20:48
~~Pomarańczowoczerwony Jesion napisał(a): Wiem tylko, że za rządów ratuszowego żadnemu obywatelskiemu komitetowi nie udało się zrobić takiego poparcia jak Impuls i aż 4 radnych w Radzie miejskiej i jeden w powiatowej. Kroplą drąży skałę nie siłą lecz czasem i uporem. Spokojnie. Kto walczy już zwyciężył. Najgorzej to odpuścić. Ja im życzę powodzenia bo to nie jest łatwy i uprzejmy przeciwnik.


Żadnych kropli na skałę , żadnych bezpartyjnych, żadnych impulsów i PISowskich trupów . Wypyeralać , idzie nowe zgredy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza