Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Po pół roku Urząd Miasta wzywa do zapłaty kary za opłacone parkowanie - Strefa Podwójnie Płatnego Parkowania działa!
~~Maiusz niezalogowany
31 maja 2023r. o 6:20
Ja dostałem mandat w chwili jego opłaty . Ten system opłat jest chory i będzie nadal rodził problemy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rdzawobrązowa Jodła niezalogowany
31 maja 2023r. o 7:51
Firma zarządzająca parkingami na starej mleczarni w Lublinie została ukarana przez sąd na niedopuszczalne praktyki stosowane przez nich, tzn. wystawianie takich właśnie wezwań, wystawianie wezwań w tym samym czasie, co wykupiony bilet parkingowy i utrudnione warunki reklamacji. Myślę, że i tu się tak wkrótce skończy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rdzawobrązowa Jodła niezalogowany
31 maja 2023r. o 7:52
~~Rdzawobrązowa Jodła napisał(a): Firma zarządzająca parkingami na starej mleczarni w Lublinie została ukarana przez sąd na niedopuszczalne praktyki stosowane przez nich, tzn. wystawianie takich właśnie wezwań, wystawianie wezwań w tym samym czasie, co wykupiony bilet parkingowy i utrudnione warunki reklamacji. Myślę, że i tu się tak wkrótce skończy.

Firma zarządzająca parkingami na starej mleczarni w Bolesławcu, to ta sama firma, która została ukarana w Lublinie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kakaowy Wilczomlecz niezalogowany
31 maja 2023r. o 7:55
~~Rdzawobrązowa Jodła napisał(a): Firma zarządzająca parkingami na starej mleczarni w Lublinie została ukarana przez sąd na niedopuszczalne praktyki stosowane przez nich, tzn. wystawianie takich właśnie wezwań, wystawianie wezwań w tym samym czasie, co wykupiony bilet parkingowy i utrudnione warunki reklamacji. Myślę, że i tu się tak wkrótce skończy.


Nic sie nie skończy dopóki mamy takiego prezydenta.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brawurowa akcja niezalogowany
31 maja 2023r. o 7:58
~~Maiusz napisał(a): Ja dostałem mandat w chwili jego opłaty . Ten system opłat jest chory i będzie nadal rodził problemy

Q...... ludzie! Wybieraliście do rządzenia ludzi którzy w przeszłości działali na granicy prawa, trzeba było sprawdzić na kogo głosujecie,a teraz wielkie żale
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Białawoszara Dynia niezalogowany
31 maja 2023r. o 8:45
Departament Stanu podkreśla, że "rząd USA jest zaniepokojony przyjęciem nowej legislacji, która może zostać nadużyta do ingerencji w wolne i uczciwe wybory w Polsce. Podzielamy obawy wyrażane przez wielu obserwatorów, że to prawo tworzące komisję badającą rosyjskie wpływy, może być wykorzystane do blokowania kandydatur polityków opozycji bez należytego procesu".

"Wzywamy polski rząd do zapewnienia, że to prawo nie ogranicza możliwości wyborców do głosowania na wybranego przez nich kandydata i że nie będzie się na nie powoływać ani nadużywać go w sposób, który mógłby wpłynąć na postrzeganą legalność wyborów"
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza