Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA #pijezkranu
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Radny pyta o nasadzenia przy Lubańskiej, są w fatalnym stanie
~~Ciemnobursztynowy Sundaville niezalogowany
31 maja 2023r. o 17:54
p;s. poszli daley zasadzac drzewa
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czerwonobrązowa Pragnia niezalogowany
1 czerwca 2023r. o 12:35
Następne pytanie do Mzgk...po jaką cholerę malujecie 5 miejsce postojowe dla niepełnosprawnych na parkingu Gałczyńskiego 62/72... Już nawet nie chodzi o to że zajęło to 3 dni bo znak udeptywany bez przerwy się przewracał...tylko o to ,że dotychczasowe miejsca były wykorzystywane sporadycznie jedynie przez pana Edwarda.Kto to zlecił...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.