Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
- Nazwałbym to skandalem - minister zdrowia o nowym oddziale psychiatrycznym bolesławieckiego szpitala "dla burżujów".
~~Żółtawobrunatna Laurowiśnia niezalogowany
22 czerwca 2023r. o 21:20
~~Przekrwiona Hortensja napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Ciemnopiwna Dabecja napisał(a): No właśnie, czy to jest szpital powiatowy czy jakieś prywatne rancho?

Jeśli zechcę szpitalowi zapłacić za jakąś usługę medyczną, której NFZ nie finansuje, to co, zabronisz mi?


Tak pod sufitem to wszystko OK?
Pięć tysięcy rocznie płacę na ten pier..lony nfz żebym jeszcze płacił za wszystko w szpitalu?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~To się nazywa qrestwo niezalogowany
22 czerwca 2023r. o 21:24
~~Przekrwiona Hortensja napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Ciemnopiwna Dabecja napisał(a): No właśnie, czy to jest szpital powiatowy czy jakieś prywatne rancho?

Jeśli zechcę szpitalowi zapłacić za jakąś usługę medyczną, której NFZ nie finansuje, to co, zabronisz mi?

Matki pilnuj.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kirowa Nasturcja niezalogowany
22 czerwca 2023r. o 21:31
Widze ,ze nic z tego nie bedzie bo reka reke myje, psy szczekaja a karawana jedzie dalej
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Srebrnoszara Skimia niezalogowany
22 czerwca 2023r. o 21:55
~~Przekrwiona Hortensja napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Ciemnopiwna Dabecja napisał(a): No właśnie, czy to jest szpital powiatowy czy jakieś prywatne rancho?

Jeśli zechcę szpitalowi zapłacić za jakąś usługę medyczną, której NFZ nie finansuje, to co, zabronisz mi?


wydaje się że rancho bo organ założycielski czyli powiat takie decyzje klepie ;)

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtawozielona Stokrotka niezalogowany
22 czerwca 2023r. o 22:02
~~Przekrwiona Hortensja napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Ciemnopiwna Dabecja napisał(a): No właśnie, czy to jest szpital powiatowy czy jakieś prywatne rancho?

Jeśli zechcę szpitalowi zapłacić za jakąś usługę medyczną, której NFZ nie finansuje, to co, zabronisz mi?

Zgadzam się się z Tobą nic nie zrobię , najważniejsze żeby to było u Ciebie w domu lub w wynajętym pomieszczeniu przez Tego mocodawcę . W moim publicznym miejscu powinien być zakaz robienia mi !!!! Nie publikujcie jako PR na dwóch portalach tych samych postów , nawet trole z Rosji tak nie robią. Kamil - oni nie pomagają. Radio Taty , fb dla starszych , instagram dla młodszych ale nie tu :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtobiały Rojnik niezalogowany
22 czerwca 2023r. o 23:32
~~Fioletowoczarny Szczawik napisał(a): Kto uwłaszczył się na państwowym
mieniu ?
Ile kasy wyprowadzono przy tej sprawie ?

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bladoróżowa Puszkinia niezalogowany
22 czerwca 2023r. o 23:54
~~Przekrwiona Hortensja napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Ciemnopiwna Dabecja napisał(a): No właśnie, czy to jest szpital powiatowy czy jakieś prywatne rancho?

Jeśli zechcę szpitalowi zapłacić za jakąś usługę medyczną, której NFZ nie finansuje, to co, zabronisz mi?

Uwaga! To przydupas barczyka! Na istotnych napisał dokładnie taki sam komentarz! Co za śmieć
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szafirowa Malwa niezalogowany
23 czerwca 2023r. o 3:45
~~Pytam napisał(a): Urologia jednego dnia ma już podłączoną wodę i kanalizę ? Pytam tak se bo znikła po wizyccie NFZ w jeden dzień ?

Właśnie w tym miejscu zrobili oddział psychiatryczny wszystko ryli wyrzucali co zakupywali parę miesięcy wcześniej na Urologie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA #pijezkranu