Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Restauracja ZIELONY DOM zaprasza do swojego już otwartego ogródka! Jedzenie na wagę!
~~bazyliszek niezalogowany
12 sierpnia 2023r. o 7:58
byłem kilka razy z rodziną , w miarę smacznie 6/10 , ale ceny jak na deptaku w Rewalu . odpadam więcej tam nie pójdę .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szkarłatnoczerwony Rozchodnik niezalogowany
12 sierpnia 2023r. o 9:46
~~bazyliszek napisał(a): byłem kilka razy z rodziną , w miarę smacznie 6/10 , ale ceny jak na deptaku w Rewalu . odpadam więcej tam nie pójdę .


Jarosławiec ,główny deptak ,zupa + 2 danie 29.99. A ile u Was ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~bazyliszek niezalogowany
12 sierpnia 2023r. o 12:33
~~Szkarłatnoczerwony Rozchodnik napisał(a):
Ktoś napisał: ~~bazyliszek napisał(a): byłem kilka razy z rodziną , w miarę smacznie 6/10 , ale ceny jak na deptaku w Rewalu . odpadam więcej tam nie pójdę .


Jarosławiec ,główny deptak ,zupa + 2 danie 29.99. A ile u Was ?
smacznego produkty marketowe jeżeli takie ceny
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płowobrązowa Jodła niezalogowany
12 sierpnia 2023r. o 12:57
bazyliszek ,Ty zapewne zaopatrujesz się
bezpośrednio u producenta ,hehhehehe
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Metrohouse zaprasza
REKLAMAMrowka zaprasza